מצברים עד הבית בראשון לציון

מצברים בראשון לציון במחירים ללא תחרות!

הרכב שלכם לא מניע? לא יודעים איזה מצבר כדאי לכם לקנות? שיא מצברים מספקת שירות החלפת מצבר בראשון לציון והסביבה במחירים הנוחים וההוגנים ביותר - רק ב- 479 ש"ח!

צלצלו אלינו ועד 60 דקות אנחנו אצלכם עם מצבר חדש באריזה!

להזמנת מצבר עד הבית בראשון לציון מחיר זול

מצברים עד הבית בראשון לציון שירות ללא פשרות!

בחברת שיא המצבר אנו דואגים לתושבי ראשון לציון והסביבה בכל תחום המצברים ואנו דואגים לספק לכם שירות מהיר ומקצועי עד הבית. לפני שנחליף את המצבר שלכם, נגיע אל הרכב ונבצע בדיקה למצבר הקיים. במידה ונראה שיש תקלה במצבר, נחליף את המצבר התקול לחדש ובתום ההרכבה נספק לכם תעודת אחריות על המצבר – מקורית, מטעם היצרן, אותה תוכלו לממש בכל הסניפים הפזורים בארץ.

מצבר לרכב בראשון לציון מה המחירים?

כאשר מדובר בהחלפת מצבר לרכב שלכם ותרצו לדעת איזה מצבר מתאים לרכב שלכם תוכלו לחייג אלינו ולקבל ייעוץ ללא תשלום ובמידה ותהיו מעוניינים תוכלו להזמין את שירות החלפת מצבר עד הבית – עד 60 דקות מתקין אצלכם ותוך דקות ספורות אתם חוזרים אל השגרה העמוסה. מבחינת מחיר המצבר, הטווח יעמוד על 349 ש"ח – 549 ש"ח כאשר מדובר במצבר סטנדרטי חדש, עם אחריות של שנה או שנתיים.  

החלפת מצברים למשאיות בזול

במצב בו יש לכם משאית עם מצבר ששבק חיים, ואתם זקוקים להחלפת מצברים למשאיות באופן מיידי באזור בראשון לציון, אצלנו תשיגו את המצברים במחיר הטוב ביותר. יתרה מזאת, ניתן למצוא אצלנו חברות מצברים מוכרות ומובילות בלבד, במחיר זול מ- 550 ש"ח.

מצברים במבצע לתושבי ראשון לציון והסביבה!

מצברים בראשון לציון ב-449 ₪ כולל הגעה והתקנה לבית הלקוח!
שירות החלפת מצבר 24 שעות! אחריות יצרן מלאה!

מצברים במבצע בראשון לציון

מבית שיא המצבר

החלפת מצברים לקלנועית מזמינים רק אצל שיא המצבר

זקוקים למצבר לקלנועית שלכם? כשמדובר בדבר כה חשוב כמו קלנועית אשר מסייעת להתנייד ממקום למקום בשל קושי בהליכה או מוגבלות כלשהי, אנו ממליצים לכם לבחור במצבר איכותי עם עמידות גבוהה למשך שנים ארוכות, ובשונה מרכב יש להרכיב מצבר פריקה עמוקה. בשיא המצבר תמצאו את המחיר הטוב ביותר למצבר חדש לקלנועית שלכם, עם אחריות יצרן מלאה והכי הכי חשוב – בשירות עם חיוך!

מצבר לאופנוע בראשון לציון

במידה והקטנוע או האופנוע שברשותכם לא מגיב ואתם זקוקים להחלפת מצבר חדש, עליכם לוודא שהמצבר שאתם רוכשים מותאם לרכב דו גלגלי בקיבול אמפר נמוך יחסית מרכבים. בנוסף, בדקו שהמצבר עמיד במצב של בלימת זעזועים ויודע לשמור על איכותו בטמפרטורות חמות שידועות כמזיקות למצברים. שיא המצברים מציעה מגוון ענק של מצבר לאופנועמצבר לקטנוע ורכבים דו גלגליים, בכל מידות האמפר שקיימות בשוק, בכל אזור ראשון לציון והסביבה.

המחיר של המצבר תלוי בסוג הרכב, בשנתון ובמספר חודשי האחריות. טווחי המחירים נעים בין 349 ש"ח ל-549 ש"ח.

שירות מצבר עד הבית הוא ללא תוספת תשלום, מחיר המצבר כולל בתוכו את השירות וההתקנה מראש. אנו נגיע עד אליכם ונחליף את המצבר ובמידה ואין בעיה במצבר לא נחייב אתכם ולא נחליף את המצבר.

החלפת מצבר לוקחת דקות ספורות אם מדובר במתקין מוסמך ואתם תוכלו לחזור במהרה לשגרה שלכם.