מצברים עד הבית בראשון לציון

מצברים בראשון לציון במחירים ללא תחרות!

הרכב שלכם לא מניע? זקוקים להחלפת מצבר חדש בראשון לציון והסביבה? אתם במקום הנכון!

המחיר של המצבר תלוי בסוג הרכב, בשנתון ובמספר חודשי האחריות. טווחי המחירים נעים בין 349 ש”ח ל-549 ש”ח.

שירות מצבר עד הבית הוא ללא תוספת תשלום, מחיר המצבר כולל בתוכו את השירות וההתקנה מראש. אנו נגיע עד אליכם ונחליף את המצבר ובמידה ואין בעיה במצבר לא נחייב אתכם ולא נחליף את המצבר.

החלפת מצבר לוקחת דקות ספורות אם מדובר במתקין מוסמך ואתם תוכלו לחזור במהרה לשגרה שלכם.


מצברים עד הבית בראשון לציון

בשיא המצבר אנו דואגים לתושבי ראשון לציון והסביבה בכל תחום המצברים ואנו דואגים לספק לכם שירות מהיר ומקצועי עד הבית. לפני שנחליף את המצבר שלכם, נגיע אל הרכב ונבצע בדיקה למצבר הקיים – במידה ונראה שיש תקלה במצבר, נחליף את המצבר התקול לחדש ובתום ההרכבה נספק לכם תעודת אחריות מקורית מטעם היצרן, אותה תוכלו לממש בכל הסניפים הפזורים בארץ.

מצבר לרכב בראשון לציון

כאשר מדובר במצבר לרכב שלכם, אנו ממליצים לרכוש מצבר מחברה מוכרת וידועה, אשר מותאמת לאקלים הישראלי וכמובן, תתאים באופן מלא לרכב ולמבנה שלו. לכל רכב יש את מידת האמפר שהוא דורש, מצבר לאופנוע ומצבר למשאית לא יתאימו מבחינת גודלם ומבנה הפיזי שלהם, ולכן צריך לבצע התאמה מלאה של המצבר לרכב. אנו בשיא המצבר נספק לכם את השירות המקצועי ביותר בראשון לציון, על ידי גורם מוסמך מטעמנו, שעבר הכשרה מקיפה בכל הקשור להחלפת מצברים.

מצברים במבצע לתושבי ראשון לציון והסביבה!

מצברים בראשון לציון ב-449 ₪ כולל הגעה והתקנה לבית הלקוח!
שירות החלפת מצבר 24 שעות! אחריות יצרן מלאה!

מצבר עד הבית בראשון לציון

מצבר למשאית בראשון לציון

זקוקים להחלפת מצבר למשאית בראשון לציון? אצלנו תשיגו את המצברים במחיר הטוב ביותר. כאשר מדובר במצבר למשאית שלכם, אתם רוצים לוודא שהוא יהיה האיכותי ביותר ויתאים באופן מלא למשאית שלכם, לכן אנחנו ממליצים לכם – בחרו בחברה ידועה ומוכרת בישראל וכמובן וודאו שלמוצר יש אחריות מטעם היצרן.

מצבר לקלנועית בראשון לציון

זקוקים למצבר לקלנועית שלכם? כשמדובר בדבר כה חשוב כמו הקלנועית שמסייעת לכם להתנייד ממקום למקום בשל קושי בהליכה או מוגבלות כלשהי, אנו ממליצים לכם לבחור בשיא המצבר – אצלנו תמצאו את המחיר הטוב ביותר למצבר חדש לקלנועית שלכם, עם אחריות יצרן מלאה והכי הכי חשוב – בשירות עם חיוך!

מצבר לאופנוע בראשון לציון

הקטנוע שלכם לא מניע? זקוקים להחלפת מצבר חדש לקטנוע? אנו כאן בשביל לפתור לכם את התקלה בזמן הקצר ביותר ודגש על מקצועיות בהרכבת המצבר. אצלנו תמצאו מצבר לאופנוע, או מצבר לקטנוע ורכבים דו גלגליים, בכל מידות האמפר שקיימות בשוק, בכל אזור ראשון לציון והסביבה.

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר עד הבית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים בראשון לציון

מצבר לרכב בראשון לציון

בהמלצת שיא המצבר