מצבר עד הבית ברעננה

שירות החלפת מצבר עד הבית ברעננה במבצע מטורף מ- 349 ש"ח!

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת מצברים לרכב ברעננה והסביבה, אנו כאן לספק לכם שירות מהיר, איכותי ואמין ומספקים מצברים לכל סוגי הרכבים הקיימים, אנו עובדים בשירות מהיר ברעננה והגעה עד לבית להחלפת המצבר בתוך שעה בלבד.

להזמנת מצבר ברעננה במחיר זול

החלפת מצבר לרכב עד הבית ברעננה

מצברים לרכב מספקים את הכוח החשמלי הדרוש בכדי להפעיל את הרכב ולהפעיל את אפשרויות החשמל השונות. אם המצבר לרכב לא יפעל כמו שצריך, ייתכן שלא תוכל להתניע את המכונית כאשר ננסה לסובב את המפתח או שהמצבר לא נטען בזמן הנהיגה ולא יספק לאלטרנטור את הטעינה הדרושה.

תופעות של מצבר חלש

  1. מצבר שלא מספק טעינה כראוי ונדלקת נורה של מצבר.
  2. מסופי המצבר רופפים.
  3. חסרים מכסי מילוי למצבר או שיש קורוזיה על המצבר.
  4. החלונות עולים באיטיות.
  5. המזגן לא מקרר.
  6. הרכב עושה קושי בהתנעה בעת הכנסת מפתח לסטרטר.

החלפת מצבר לאופנוע ברעננה

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר לאופנוע ברעננה, הבחירה הנכונה היא על ידי בדיקה של מספר גורמים, מחיר, מותג, אמפר הנדרש לסוג האופנוע והמשקל של המצבר. במיוחד כאשר מדובר על מצברים לאופנועים המשקל מהווה חלק מאוד מהותי בבחירת המצבר הנכון והמתאים ביותר.

החלפת מצבר למשאית ברעננה

מצבר למשאית דורש הרכבה של מצבר עבור רכבים גדולים הזקוקים להמון אנרגיה, במיוחד כאשר המשאית עמוסה במטען, כאן המצברים הם גדולים הרבה יותר בהשוואה למצברי אופנוע או רכב פרטים, לכן כאשר מדובר על רכב גדול שהוא כלי עבודה המצבר מקבל משמעות הרבה יותר גדולה לביצועים אותו מספק המצבר.

כמה עולה החלפת מצבר ברעננה?

מחיר של החלפת מצבר נקבעת ממספר גורמים, ראשית, סוג המצבר ובחירת המותג ישפיעו על העלות, שנית, תקופת האחריות המבוקשת גם כן משפיעה, לדוגמא:

מצבר עם 12 חודשי אחריות ומצבר עם 24 חודשי אחריות לא יעלו אותו הדבר וכמובן שהמצבר עם מספר חודשי אחריות גבוהה יותר, יעלה יותר. החלפת מצבר חדש תעלה החל מ 350 ש"ח ויכולה להגיע עד 600 ש"ח.

החלפת מצבר עד הבית ברעננה בשירות שיא מצברים לרכב!

נתקעתם ואתם זקוקים להחלפת מצבר? בחברת שיא מצבר עד הבית תוכלו לפתור את הבעיה במהירות האפשרית, במחירים המשתלמים ביותר על המותגים המובילים: מצברי שנפמצברי בוש ועוד. חייגו עכשיו למידע נוסף או כל ייעוץ ושאלה.