מצבר עד הבית ברעננה

שירות החלפת מצבר עד הבית ברעננה במבצע מטורף מ- 349 ש"ח!

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת מצברים לרכב ברעננה והסביבה, אנו כאן לספק לכם שירות מהיר, איכותי ואמין ומספקים מצברים לכל סוגי הרכבים הקיימים, אנו עובדים בשירות מהיר ברעננה והגעה עד לבית להחלפת המצבר בתוך שעה בלבד.

ניתן למצוא אצלנו מצברים לרכבים, מצברים לאופנוע, למשאית, לרכבים פרטיים, מצברים למלגזות ולכל סוג אשר אתם זקוקים לו!

החלפת מצבר לרכב עד הבית ברעננה

מצברים לרכב מספקים את הכוח החשמלי הדרוש בכדי להפעיל את הרכב ולהפעיל את אפשרויות החשמל השונות. אם המצבר לרכב לא יפעל כמו שצריך, ייתכן שלא תוכל להתניע את המכונית כאשר ננסה לסובב את המפתח או שהמצבר לא נטען בזמן הנהיגה ולא יספק לאלטרנטור את הטעינה הדרושה. 

ישנן מספר בעיות שאתה יכול להיתקל במצבר לרכב הדורש החלפה: אם יש לך אחד או יותר מהתופעות הללו, סביר להניח שתצטרך לקנות מצבר חלופי לרכב שלך) :

  1. מצבר שלא מספק טעינה כראוי ונדלקת נורה של מצבר.
  2. מסופי המצבר רופפים.
  3. חסרים מכסי מילוי למצבר או שיש קורוזיה על המצבר.
  4. החלונות עולים באיטיות.
  5. המזגן לא מקרר.
  6. הרכב עושה קושי בהתנעה בעת הכנסת מפתח לסטרטר.

החלפת מצבר לאופנוע ברעננה

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר לאופנוע ברעננה, הבחירה הנכונה היא על ידי בדיקה של מספר גורמים, מחיר, מותג, אמפר הנדרש לסוג האופנוע והמשקל של המצבר. במיוחד כאשר מדובר על מצברים לאופנועים המשקל מהווה חלק מאוד מהותי בבחירת המצבר הנכון והמתאים ביותר.

בכדי לבחור מצבר לאופנוע ברעננה והסביבה בצורה נכונה, יש תחילה להכיר ולהבין כיצד פועל המצבר, אחרי שתבינו כיצד עובד המצבר, תדעו מהו המצבר הנכון והמתאים ביותר לאופנוע שלכם.

ראשית, מעגל חשמלי באופנוע הוא פחות או יותר מעגל סגור של חומרים מוליכים חשמלית, כולם מכילים יונים חשמליים שהם "סוסי העבודה" של החשמל. אותם יונים חשמליים נושאים אנרגיה הניתנת להם על ידי התגובה הכימית בתוך המצבר או מערכת הטעינה של האופנוע.

שנית, במנוע האופנוע המרכיב הפעיל שגורם לו לפעול הוא בנזין בשילוב אוויר; כאשר הדלק בוער בתוך שטח מבוקר (הצילינדר), דוחף את הבוכנה מטה ובסופו של דבר גורם לגלגלים להסתובב. 

החלפת מצבר למשאית ברעננה

מצבר למשאית דורש הרכבה של מצבר עבור רכבים גדולים הזקוקים להמון אנרגיה, במיוחד כאשר המשאית עמוסה במטען, כאן המצברים הם גדולים הרבה יותר בהשוואה למצברי אופנוע או רכב פרטים, לכן כאשר מדובר על רכב גדול שהוא כלי עבודה המצבר מקבל משמעות הרבה יותר גדולה לביצועים אותו מספק המצבר.

קל לקחת את הדברים שמחזיקים את המשאיות שלנו כמובן מאליו. כמו המצבר שלה. אנחנו נכנסים פנימה, מסובבים את המפתח, המנוע מתניע ואנחנו רגועים ומתחילים לנסוע, אך היום המשאיות מאוד משוכללות וכללות מערכות חשמל הזקוקות לאנרגיה, החל ממצלמות רוורס, מערכות איתור הקיימות ברכב ועוד.

בעבר, בדרך כלל הייתה לנו איזו אזהרה כי סוללה מתכוננת להיגמר. מנוע המשאית הפך לאיטי, ולא התהפך במהירות כמו שצריך – אות שהגיע הזמן להתחיל לחשוב על החלפת מצבר חדש ברעננה והסביבה. כיום מקובל שסוללה נראית תקינה לחלוטין עד לרגע שהמנוע לא יניע.

אף פעם אין זמן שהוא טוב שהמצבר למשאית יגמר בו, וברגע שהמתח האחרון מתנודד אנחנו בדרך כלל ממהרים לחזור לכביש (בצורה חסכנית ככל האפשר). ובעוד העלות חשובה, הסוללה הכי פחות יקרה עשויה להיות לא האפשרות הטובה ביותר (או הזולה) לטווח הארוך. בחירת המצבר "הטוב ביותר" עבור המשאית שלך קלה יותר כאשר אתה מכיר את האפשרויות שלך לפני שתצטרך החלפה מהירה.

מצברים במבצע לתושבי רעננה והסביבה!

מצבר לרכב רק ב- 479 ₪
שירות ללא עלות התקנה.
אחריות יצרן מלאה.

להזמנת מצבר ברעננה במחיר זול

היכן כדאי לרכוש מצבר ברעננה?

ישנן לא מעט אפשרויות למצוא מצבר לרכבים ומשאיות, זה כולל מצברי עופרת חומצה רגילים, מצברי ג'ל, מצברי ליתיום מתקדמים וכמובן במגוון מידות האמפרים הנדרשים בכל מצבר בהתאם לעוצמת וגודל המשאית.

אנו מזמינים אתכם להנות מהשירות שלנו ולהזמין מצבר במחיר המשתלם ביותר עד הבית, בכל אזור רעננה והסביבה. המחירים שלנו מתחילים מ- 349 ש"ח וההתקנות מתבצעות על ידי צוות מוסמך ומקצועי. אנו נגיע אליכם עד 60 דקות מרגע שצלצלתם אלינו ונבצע בדיקה למצבר הישן לפני ההחלפה.

חשוב לציין, במידה ויש לכם משאית, או רכב מסחרי גדול, המצברים נמצאים בחלק חיצוני ולא בתוך מכסה מנוע כמו שאנו מכירים ברכבים פרטיים, בכדי שאותם מצברים יהיו מאווררים הם נמצאים ביחידה חיצונית. היחידה החיצונית של המצברים נמצאת לרוב בחלק התחתון של המשאית בין הארגז לבין הקבינה של תא הנוסעים.

כמה עולה החלפת מצבר ברעננה?

מחיר של החלפת מצבר נקבעת ממספר גורמים, ראשית, סוג המצבר ובחירת המותג ישפיעו על העלות, שנית, תקופת האחריות המבוקשת גם כן משפיעה, לדוגמא:

מצבר עם 12 חודשי אחריות ומצבר עם 24 חודשי אחריות לא יעלו אותו הדבר וכמובן שהמצבר עם מספר חודשי אחריות גבוהה יותר, יעלה יותר. החלפת מצבר חדש תעלה החל מ 350 ש"ח ויכולה להגיע עד 600 ש"ח באופן כללי, כמובן שבמידה וקיימת לכם טכנולוגייה יחודית יש לציין זאת ולהתאים גם כאן מצבר מיוחד.

במידה ורוצים לבצע חסכון בעלויות, החלפת מצבר משומש תעלה עד 299 ש"ח וגם כאן תקבלו אחריות, אך בשונה ממצבר חדש, כאן האחריות תגיע עד חצי שנה (לרוב זה יהיה שלושה חודשים).

החלפת מצבר עד הבית ברעננה בשירות שיא מצברים לרכב!

נתקעתם ואתם זקוקים להחלפת מצבר? בחברת שיא מצבר עד הבית תוכלו לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. שיא המצבר מספקת מגוון מצברים המתאימים לכלי רכב שונים: מצברים לרכבים פרטיים, משאיות, רכבים תפעוליים, קלנועיות ועוד. המחירים שלנו הם המחירים המשתלמים ביותר שתקבלו על מצברי שנפמצברי בוש ומותגים נוספים שתוכלו לבחור במחירון המצברים המלא. חייגו עכשיו למידע נוסף או כל ייעוץ ושאלה.

מצברים במבצע מיוחד לתושבי רעננה והסביבה

משיא מצברים לרכב!