מצבר עד הבית בכפר סבא

שירות מצברים עד הבית בכפר סבא במבצע מ- 349 ש"ח

במידה ואתם מחפשים מצברים עד הבית בכפר סבא, אתם בדיוק במקום הנכון! אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים, אופנועים, משאיות ורכבים תפעוליים – והכל במשלוח מהיר עד שעה מרגע ההזמנה ומתקין מוסמך אצלכם עם מצבר חדש!

להזמנת מצבר בכפר סבא במחיר זול

מצברים לרכב בכפר סבא

 הרבה חנויות באינטרנט וגם חנויות פיזיות המוכרות מצברים לרכב. ההבדלים הגדולים ביניהם מסתכמים במותגי המצברים, סוגים ושירותים נוספים שהם מציעים. יש חנויות המובילות מותגים וסוגים רבים ושונים, בעוד שאחרות בלעדיות ליצרן אחד או שניים. באופן דומה, חנויות באינטרנט מיוחדות יציעו לעיתים קרובות שירותים נוספים ואחריות להתקנת המצבר ולכסותה.

היכן כדאי לרכוש מצבר בכפא סבא?

עם אלפי אפשרויות לרכישת מצבר חדש, שירות החלפת מצבר עד הבית יהווה פיתרון הטוב ביותר לבחור אם הינך בלחץ להחליף את מצבר הרכב שלך באופן מיידי. מחירון מצברים 2021 תוכלו למצוא כמה מותגי מצברים שונים יחד עם ביקורות הלקוחות הרגילות כדי לראות מה אחרים חושבים על כל מצבר ומצבר ומה ההתנסות שלהם מולו. כדי לעזור לך לנווט בין האפשרויות, בתפריט הראשי תוכלו לבצע התאמת מצבר בהתבסס היצרן, דגם ושנת הרכב שלך.

מצברים למשאיות בכפר סבא

משאיות ורכבים גדולים זקוקים למצברים בהתאם, כאשר אתם רוכשים מצבר למשאית בכפר סבא חשוב לוודא שאתם רוכשים אותו ממקור מהימן, גם שיספק לכם אחריות מלאה על המצבר, משלוח עד אליכם כולל התקנה, התאמה מלאה של סוג המצבר לסוג המשאית וזאת בכדי למנוע תגובת שרשרת של תקלות העלולות להיגרם כתוצאה ממצבר המעביר מתח חשמל משתנה ולא רציף, דבר שיכול לגרום נזקים לכלל מערכת החשמל במשאית.

מצברים במבצע לתושבי כפר סבא והסביבה!

מצבר לרכב רק ב- 449 ₪
שירות ללא עלות התקנה.
אחריות יצרן מלאה.

מצברים במבצע מיוחד לתושבי כפר סבא והסביבה

משיא מצברים לרכב!

כמה עולה החלפת מצבר בכפר סבא?

עלות של החלפת מצבר נקבעת ממספר גורמים, ראשית הוא סוג המצבר והמותג, גורם נוסף שקובע עלות מצבר הוא האם מדובר על מצבר חדש או משומש. החלפת מצבר חדש תעלה החל מ 350 ש"ח ויכולה להגיע עד 600 ש"ח, בהתאם לאמפר של המצבר, המותג ואורך חיי האחריות.

החלפת מצבר משומש תעלה עד 300 ש"ח, זאת כאשר מדובר על החלפת מצבר משומש לרכב פרטי. לעומת זאת עלות מצבר משומש לאופנוע לא תעבור את סכום ה 200 ש"ח.

מצברים לאופנוע בכפר סבא

אופנועים בישראל הם נוף משתנה, בימי החורף אנו פחות מראה אותם על הכביש באופן טבעי בגלל מזג האוויר הקר ובימי הקיץ הם הופכים להיות מאוד פופולריים עד כדי כך שהמחירון שלהם בו הם נמכרים עולה לא פעם בעשרות אחוזים.

לכן, רוכבי אופנועים רבים שלא השתמשו באופנוע שלהם זמן רב פתאום נאלצים להחליף את המצבר שהתרוקן ועומדים בפני דילמה, האם לרכוש מצבר איכותי חדש או שמא מצבר חליפי רק לימי הקיץ. התשובה לכך מורכב ממספר חלקים, הדבר הראשון הוא שיש לתחזק את המצבר של האופנוע באופן קבוע בכדי לשמור עליו וגם על כל יתר חלקי המנוע של האופנוע בכדי שהם יוכלו לעבוד בהתאמה מלאה יחד.