מצברים בגבעתיים

שירות מצבר עד הבית בגבעתיים

כאשר מצבר מסיים את תוחלת חייו, יש לקחת בחשבון עלויות והתאמת מצבר נכונה. לכל מצבר יש את קיבול האמפר הדרוש לו לפי סוג הרכב שברשותכם. 

כיצד ניתן לדעת האם הבעיה היא של מצבר? במידה וכן עלינו להחליף – היכן ניתן לרכוש מצבר לרכב עד הבית בגבעתיים בשירות נוח ומהיר? באנו לעזור.

להזמנת מצבר לרכב בגבעתיים במחיר זול

החלפת מצבר בבית הלקוח

כולנו היינו בסיטואציה בה המצבר שבק חיים ונתקענו עם הרכב בדיוק בזמן הלא מתאים. בדיוק בישביל מקרים אלו קיים שירות שיעניק לכם נוחות מירבית – מצבר עד הבית. בשירות תוכלו למצוא מגוון ענק של מצברים במבצע שיגיעו עד אליכם ללא מאמץ מצידכם.

ב- שיא המצבר אנו דואגים לתושבי גבעתיים בכל הקשור לשירות מצברים מהיר ומקצועי עד הבית. מרגע שצלצלתם אלינו אנחנו עד 60 דקות נגיע אליכם, ונבדוק האם צריך לבצע החלפת מצבר.

מצבר לרכב בגבעתיים

אם אתם מחפשים מצבר לרכב עד הבית בגבעתיים, בשיא המצבר אנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר. כשנגיע אל הרכב שלכם, לפני החלפת המצבר נוודא שזו באמת הבעיה ובמידה ולא, לא נחייב אתכם וגם לא נחליף לכם את המצבר.

משאיות - מצבר למשאית בגבעתיים

במידה ואתם מחפשים מצברים למשאיות , חשוב להכיר בכך שמורכב לכם במשאית שני מצברים. כל משאית זקוקה לזרם של 24 וולט ובאמצעות שני מצברים של 12 וולט היא מקבלת את הקיבול הדרוש לה.

החלפת מצבר לקלנועית בגבעתיים

במידה ואתם זקוקים להחלפת מצבר לקלנועית שלכם, אנו כאן בשביל לפתור לכם את הבעיה בזמן המהיר ביותר ובמקסימום מקצועיות. אצלנו תמצאו את מגוון המצברים לאופנועים, בכל מידות האמפר שקיימות בשוק.

שנפ מצברים - מבצע לתושבי גבעתיים

מצברי שנפ הינה יבואנית ויצרנית מצברים אשר נחשבת כמובילה וותיקה בתחום המצברים בישראל. המצברים של שנפ מיוצרים באמצעות טכנולוגיות חדישות ומתקדמות ומספקים אורך חיים מקסימלי למצבר.

מצברי שנפ מייצרים גם את מצברי סטארט סטופ המתקדמים, אשר מכבים את הרכב בעת עצירה מוחלטת, לדוגמא בהגעה לרמזור או בהגעה לפקק תנועה. מצברים אלו מגיעים בשני סוגים: מצברי סטארט סטופ AGM ומצברי סטארט סטופ EFB. 

מצברים לרכב נעים בין 350 ש"ח לבין 480 ש"ח. שירות החלפת מצבר עד הבית הוא ללא תוספת תשלום וכלול כבר במחיר.

מצבר סטנדרטי מחזיק בממוצע בישראל בין שנתיים וחצי לשלוש שנים.

מצברי בוש ומצברי שנפ נחשבים המצברים האיכותיים ביותר שנמכרים בישראל, הם מותאמים לחודשי הקיץ החמים וילוו אתכם לאורך שנים.