מצברים בגבעתיים

מצבר עד הבית בגבעתיים

הרכב שלכם לא מניע? זקוקים להחלפת מצבר חדש בגבעתיים? אתם במקום הנכון!

ב- שיא המצבר אנו דואגים לתושבי גבעתיים בכל הקשור לשירות מצברים מהיר ומקצועי עד הבית. מרגע שצלצלתם אלינו אנחנו עד 60 דקות נגיע אליכם, ונבדוק האם צריך לבצע החלפת מצבר – במידה וכן, במהלך ההתקנה נסביר לכם על כל שלב ושלב ובתום ההרכבה נספק לכם תעודת אחריות מקורית מטעם היצרן, אותה תוכלו לממש בכל נקודת שירות בארץ.

מצבר לרכב בגבעתיים

אם אתם מחפשים מצבר לרכב עד הבית בגבעתיים, בשיא המצבר אנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר. כשנגיע אל הרכב שלכם, לפני החלפת המצבר נוודא שזו באמת הבעיה ובמידה ולא, לא נחייב אתכם וגם לא נחליף לכם את המצבר. כל הצוות שלנו מתמחה בפתרון תקלה של מצברים לכל סוגי הרכבים, משאיות ועוד.

מצבר לקטנוע בגבעתיים

כאשר מצבר לקטנוע ובדומה למצבר לאופנוע שובק חיים ואתם זקוקים למענה מיידי, אל תהססו, פנו אלינו ואנו אנחנו נספק לכם שירות מקצועי וזריז כדי שתוכלו להמשיך בשגרת היום יום שמתוכננת לכם. אם המצבר של לקטנוע גמור צלצלו אלינו עכשיו, נעזור לכם עם שירות מקצועי והכי הכי חשוב – עם חיוך!

מצברים במבצע לתושבי גבעתיים והסביבה!

מצברים לרכב בגבעתיים מ449 ₪!
כולל שירות החלפת מצבר וללא עלות התקנה
אחריות יצרן מלאה.

להזמנת מצבר לרכב בגבעתיים במחיר זול

מצבר לקלנועית בגבעתיים \ מצבר לרכב תפעולי

זקוקים להחלפת מצבר לקלנועית שלכם? אנו כאן בשביל לפתור לכם את הבעיה בזמן המהיר ביותר ובמקסימום מקצועיות. אצלנו תמצאו את מגוון המצברים לאופנועים, בכל מידות האמפר שקיימות בשוק. מוזמנים לצלצל אלינו לייעוץ או הזמנת מצברים בגבעתיים ונעזור לכם לפתור את הבעיה בזריזות.

מצברי שנפ עד הבית - מבצע לתושבי גבעתיים

בשיא המצבר תוכלו למצוא את מצברי שנפ במחיר הזול ביותר! שנפ מצברים הינה יבואנית ויצרנית מצברים אשר נחשבת כמובילה וותיקה בתחום המצברים בישראל. ניתן למצוא את מצבר שנפ בגבעתיים למגוון סוגי רכבים: מצבר שנפ לרכב, לאופנוע, לקטנוע, פריקה עמוקה, למשאית ועוד. אנו מתחייבים להעניק לכם שירות ע”י צוות מקצועי בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר לקלנועית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

מצברים לרכב נעים בין 350 ש”ח לבין 480 ש”ח. שירות החלפת מצבר עד הבית הוא ללא תוספת תשלום וכלול כבר במחיר.

מצבר סטנדרטי מחזיק בממוצע בישראל בין שנתיים וחצי לשלוש שנים.

מצברי בוש ומצברי שנפ נחשבים המצברים האיכותיים ביותר שנמכרים בישראל, הם מותאמים לחודשי הקיץ החמים וילוו אתכם לאורך שנים.

מצברים בגבעתיים

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים בגבעתיים במבצע

בהמלצת שיא המצבר