מצבר 72 אמפר

מצבר 72 אמפר מחיר מבצע ב- 629 ש"ח כולל התקנה

מחפשים מצבר לרכב שלכם בקיבול 72ah? זקוקים למצבר איכותי שישרת אתכם לאורך שנים? אתם במקום הנכון! מצבר שנפ 72 אמפר, מצבר בוש ומצברי וולטה האיכותיים עם אחריות מלאה!

מצברי 72 אמפר מבית Schnapp רק ב – 629 ₪ 

מצבר בקיבולת 72 אמפר של וולטה החל מ – 629 ₪ 

מצבר 72 אמפר של חברת בוש רק ב – 699 ₪ (עם שנתיים אחריות)

המחירים כוללים את שירות החלפת מצבר 72 אמפר עד בית הלקוח וללא תוספות למחיר!

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מצברים 72 אמפר?

מחיר מצבר בקיבול זה במבצע אצל שיא המצבר, רק 649 ש"ח עם אחריות מלאה מבית שנפ מצברים. אנו ממליצים לכם לבחור בחברה מוכרת במידה והמצבר שלכם שבק חיים, כדי לקבל את המצבר הטוב ביותר לרכב שלכם ולהעניק לעצמכם נסיעה בטוחה. 

בנוסף, חשוב גם לרכוש מצברים המתאימים לאקלים בישראל ולסוג הרכב שלכם ולכן עליכם לוודא שבאמת אתם זקוקים למצבר בעל כוח של 72 אמפר. 

התאמת מצבר 72 אמפר לרכב

במידה ואתם חווים רעש של תקתוק כאשר אתם מנסים להניע או קושי בהתנעה כאשר אתם מנסים להתניע ומכניסים את המפתח לסוויץ' אתם ככל הנראה, זקוקים להחלפה של מצבר חדש. 

קיימים סוגים שונים של רכבים שזקוקים לכוח של 72 אמפר לשעה, ביניהם רכבים אמריקאים, רכבי פורד, שברולט, אופל, סיטרואן, VOLVO ועוד. אצלנו תיהנו ממגוון רחב של מצברים במחירים הזולים ביותר שתמצאו ובהתחייבות! הזמנתם אותנו ואין לכם בעיה של מצבר? לא נחייב אתכם ולא נחליף את המצבר!

מצבר 72 אמפר

מצבר 72 אמפר סטופ סטארט מחיר מבצע

במידה והרכב שלכם נכבה ברמזורים או בפקקים אתם זקוקים למצבר שמותאם במיוחד לטכנולוגיה שיש בתוך הרכב שלכם ולא להרכיב מצבר שלא מותאם בטכנולוגיה ולסוג הרכב, מצברים אלו נקראים " מצברי סטארט סטופ ".

שיא המצבר מציעה לכם את מצברי בוש 72 אמפר סטופ סטארט ומצבר שנפ 70 אמפר start stop מחיר הזול ביותר עם אחריות עד שנתיים.

מצברים בזול בכל אזור השרון והמרכז

בחברת שיא המצבר אנו נגיע עד 60 דקות לבצע החלפת מצבר בכל אזור השרון והמרכז עד בית הלקוח, בעבודה או בכל מקום אחר בו יהיה לכם נוחות מקסימלית. המגוון שלנו במצברים הוא ענק, המחירים שלנו הם הנמוכים ביותר ואנחנו מגיעים עד 60 דקות עם מצבר עם אחריות מלאה עד שנתיים.

בזהה למחיר מצברים 72 אמפר, אצלנו המבצעים הם על כל מידות האמפר האפשריות ואנו ממליצים להתעדכן במחירון המצברים המלא שהכנו לכם, לדוגמא: מצבר וולטה 66 אמפר מחיר 550 ש"ח כולל שירות והתקנת המצברים.