מצבר 46 אמפר

מצבר 46 אמפר מחיר מבצע ב- 479 ש"ח!

מצבר לרכב 46 אמפר – לאיזה רכב מתאים? כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר ישן בחדש אתם תיתקלו במספר סוגים של מצברים שיהיו שונים לפי כוח האמפר בכל אחד מהם. ככל שהרכב גדול, הוא יצרוך יותר חשמל ותזדקקו למצבר עם כוח אמפר גדול יותר.

קיימים סוגים שונים של מכוניות שדורשות מצברים 40 אמפר, לדוגמא: רכבי טויוטה, רכבי דייהטסו, רכבי סוזוקי, רכבי הונדה, רכבי מזדה דמיו, מזדה 121 ועוד. 

בכדי שתוכלו לשמור על מצבר 46 אמפר לאורך זמן, מומלץ לרכוש מחברה מוכרת כמו: מצברי שנפ, מצברי בוש, מצברי וולטה, שידועות בתור חברות אמינות בישראל ומספקות מצבר איכותי שנשמר לאורך זמן עם אחריות יצרן לשנה עד שנתיים, שניתן לממש בכל אחד מהסניפים המפוזרים בישראל.

מצבר 46 אמפר מחיר

מצבר שנפ 46 אמפר מחיר מבצע מיוחד

כאשר מצבר ברכב מת ואתם צריכים לקנות מצבר חדש, עדיף שלפני שתרוצו לשלם למוסך או לשירותי דרך הרבה על מחיר מצבר 46 אמפר תבדקו ותיערכו בצורה טובה ונכונה לרכב שלכם על ידיי השוואת מחירים ובכך אתם על הדרך תצליחו גם לחסוך עלויות מיותרות וזמן מבוזבז. 

בשיא המצבר תוכלו למצוא את מצבר שנפ 46 אמפר מחיר זול ובשירות מקצועי עד 60 דקות מרגע שהזמנתם את אחד מחשמלאי רכב המוסמכים שלנו.

מצברים במבצע בכל המרכז 24 שעות

בשיא מצבר תוכלו למצוא מצברים במבצע עד הבית ללא עלויות נוספות של התקנה או הגעה. במידה והזמנתם את השירות שלנו והגיע מומחה אל הרכב שלכם ולאחר בדיקה מקיפה הבין שאין בעיה במצבר, לא נחליף את המצבר הישן לחדש ולא נחייב אתכם על שירות והגעה. 

אנו מאמינים שלקוח שיהיה מרוצה מהשירות שלנו זה לקוח שישלם מחיר הוגן ויקבל שירות מקצועי, וכך אנו עובדים ודוגלים! בכל קריאת שירות אנו נעשה הכל כדי לספק לכם המשך נסיעה בטוחה וחזרה מהירה לשגרה.

בחירת מצבר לפי מידת אמפר

במידה ואתם חווים קושי בהתנעה או תקתוקים כאשר אתם מכניסים את המפתח לסוויץ’ אתם ככל הנראה, זקוקים להחלפה של מצבר חדש. בין אם אתם מחפשים מצבר 50 אמפר או מצבר 55 אמפר, אצלנו תמצאו מבצע על כל המצברים שאנו מספקים. 

במידה ואתם לא בטוחים אם הבעיה במצבר אתם מוזמנים לצלצל אלינו ולהתייעץ וננסה לעזור לכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.

מצברים במבצע בשירות שיא מצבר עד הבית יחסוך לכם זמן וכסף!

מצבר עד הבית חולון

אנחנו כאן לשירותכם בשיא המצבר! אצלנו תוכלו לרכוש את מצברי שנפ, מצברי בוש ומצברי וולטה לכל סוגי הרכבים
• ללא עלות הובלה והתקנה
• שירות עד הבית 24 שעות
• מבצע מיוחד על מצברי שנפ לרכב החל מ479 ₪.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם