מצבר 46 אמפר

מחפשים מצבר 46 אמפר? מחיר מבצע מטורף רק ב- 499 ש"ח!

מצברי שנפ 45 אמפר מחיר 499 ₪ [ schnapp ] שנה אחריות

מצברי שנפ 46 אמפר מחיר מבצע 499 ₪ [ schnapp ] שנה אחריות

מבצע על מצברי בוש 45 אמפר מחיר מבצע 549 ₪ [ BOSCH ] שנתיים אחריות

מצברי בוש מבצע מיוחד! 46 אמפר מחיר מבצע 549 ₪ [ BOSCH ] שנתיים אחריות

מצברי וולטה במבצע! 45 אמפר מחיר מבצע מ- 349 ₪ [ VOLTA ] שנה אחריות

מבצע מצבר וולטה 46 אמפר מחיר מבצע מ- 349 ₪ [ VOLTA ] שנה אחריות

מבצע מצברי ורטה 45 אמפר מחיר מבצע מ- 549 ₪ [ VARTA ] שנתיים אחריות

מצבר לרכב מחיר 46 אמפר - מבצע בשיא מצברים

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר ישן בחדש אתם תיתקלו במספר סוגים של מצברים שיהיו שונים לפי כוח האמפר בכל אחד מהם. ככל שהרכב גדול, הוא יצרוך יותר חשמל ותזדקקו למצבר עם כוח אמפר גדול יותר. קיימים סוגים שונים של מכוניות שדורשות מצברים 46 אמפר, לדוגמא: רכבי טויוטה, רכבי דייהטסו, רכבי סוזוקי, רכבי הונדה, רכבי מזדה דמיו, מזדה 121 ועוד. 

אצלנו תמצאו את המצבר במחיר המשתלם ביותר – בהתחייבות! רק 499 ש"ח כולל התקנה.

מצברים במבצע בכל אזור השרון והמרכז

בשיא מצבר תוכלו למצוא מצברים במרכז במבצע עד הבית ללא עלויות נוספות של התקנה או הגעה. במידה והזמנתם את השירות שלנו והגיע מומחה אל הרכב שלכם ולאחר בדיקה מקיפה הבין שאין בעיה במצבר, לא נחליף את המצבר הישן לחדש. 

אנו מאמינים שלקוח שיהיה מרוצה מהשירות שלנו זה לקוח שישלם מחיר הוגן ויקבל שירות מקצועי, וכך אנו עובדים ודוגלים! בכל קריאת שירות אנו נעשה הכל כדי לספק לכם המשך נסיעה בטוחה וחזרה מהירה לשגרה.

התאמת מצבר לרכב - איך עושים זאת נכון ?

במידה ואתם חווים קושי בהתנעה או תקתוקים כאשר אתם מכניסים את המפתח לסוויץ' אתם ככל הנראה, זקוקים להחלפה של מצבר חדש. בין אם אתם מחפשים מצבר 50 אמפר או מצבר 55 אמפר, אצלנו תמצאו מבצע על כל המצברים שאנו מספקים. במידה ואתם לא בטוחים אם הבעיה במצבר אתם מוזמנים לצלצל אלינו ולהתייעץ וננסה לעזור לכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.

מצבר 46 אמפר מחיר

מצבר שנפ 46 אמפר מחיר מבצע מיוחד

במצב בו המצבר ברכב מת ואתם צריכים לקנות מצבר חדש, עדיף לבדוק לפני שרצים לשלם למוסך או לשירותי דרך. תבדקו ותיערכו בצורה טובה ונכונה לרכב שלכם על ידיי השוואת מחירים ובכך אתם על הדרך תצליחו גם לחסוך עלויות מיותרות וזמן מבוזבז. בשיא המצבר תוכלו למצוא את מצבר שנפ 46 אמפר מחיר זול ובשירות מקצועי עד 60 דקות מרגע שהזמנתם את אחד מחשמלאי רכב המוסמכים שלנו. רק 499 ש"ח כולל התקנה.

בכדי שתוכלו לשמור על מצבר 46 אמפר לאורך זמן, מומלץ לרכוש מחברה מוכרת כמו: מצברי שנפ, מצברי בוש, מצברי וולטה, שידועות בתור חברות אמינות בישראל ומספקות מצבר איכותי שנשמר לאורך זמן עם אחריות יצרן לשנה עד שנתיים, שניתן לממש בכל אחד מהסניפים המפוזרים בישראל.