מצבר 55 אמפר

מצבר 55 אמפר מחיר מבצע ב-479 ש"ח! כולל התקנה והגעה עד בית הלקוח!

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר 55 אמפר מחיר זול ושירות עד הבית, לפני שתזמינו חשלמאי רכב מוסמך \ שירותי דרך \ גרר או שבכלל תלכו למוסך, נמליץ לכם לבדוק על שירות מצבר עד הבית, שהוא פתרון חסכוני ויעיל עבור כל אחד.

בכדי שתהיו בטוחים שהמצבר יתאים לרכב שלכם, עליכם לבדוק איזה מצבר מותקן לכם ברכב כרגע או לפתוח את ספר הרכב ולבדוק מה המצבר שצריך להיות מורכב מבחינת גודל ואמפר. 

במידה ואתם לא יודעים איזה מצבר מתאים לרכב, אנו ממליצים להסתכל בהוראות של היצרן או לצלצל אלינו ונעזור לכם להתאים מצבר לרכב או למשאית שלכם. בשיא המצבר תמצאו את השירות הטוב ביותר למצבר שנפ 55 אמפר מחיר זול והתקנה ללא עלות. לא בעיה במצבר? לא נחייב אתכם ולא נחליף מצבר ברכב.

מצבר לרכב 55 אמפר מחיר מצבר בחנויות

כשאתם מחפשים מצבר 50 אמפר חדש, סביר להניח שיש ברשותכם רכב מהסוגים הבאים: מיצובישי, יונדאי גטס, פיגו 205, פיג’ו 206, רנו קליאו, סוזוקי סוויפא. 

בין אם אתם מחפשים מצבר 55 אמפר או מצבר 75 אמפר, אנחנו נספק לכם את המצברים בזמן המהיר ביותר, עד 60 דקות מרגע שצלצלתם. בין כל מצברים במבצע שאנו מספקים, מצבר לרכב 55 אמפר עלות 479 ₪ כולל הגעה והתקנה. במידה ואתם לא בטוחים שהבעיה נמצאת במצבר, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולהתייעץ איתנו.

מצברים במבצע עד בית הלקוח

בשיא המצבר תמצאו מצברים במבצע במגוון אמפרים לכל סוגי הרכבים, עד הבית ללא עלויות נוספות של התקנה או הגעה. במידה והזמנתם מאיתנו את שירות החלפת מצבר לרכב עד הבית, כאשר יגיע מומחה אל האוטו שלכם, הוא יערוך בדיקה מקיפה ויבדוק את טעינת מצבר הרכב. 

במידה וחשמלאי הרכב הבין שאין בעיה במצבר, לא נחליף את המצבר הישן לחדש ולא נגבה כסף על שירות.

מצבר לרכב 12v

במידה ואתם חווים תקלות שונות במצבר כמו: קושי בהתנעות, מצבר מגמגם או רעש של תקתוקים כאשר אתם מכניסים את המפתח לסוויץ’ – כל אלה תופועות, ככל הנראה, של מצבר גמור והרכב זקוק להחלפה של מצבר חדש. 

חשוב לקנות מצבר בחנות מצברים מוכרת שמספקת אחריות יצרן של שנה לפחות, אותה ניתן לממש ברחבי הארץ כי לעולם לא ניתן לדעת היכן המצבר יחליט לשבוק חיים. אנו ממליצים לרכוש מחברות מובילות: שנפ מצברים, וולטה מצברים, ורטה מצברים ובוש מצברים.

מצבר 55 אמפר

מצברים במבצע בשירות שיא מצבר עד הבית יחסוך לכם זמן וכסף!

אנחנו כאן לשירותכם בשיא המצבר! אצלנו תוכלו לרכוש את מצברי שנפ, מצברי בוש ומצברי וולטה לכל סוגי הרכבים
• ללא עלות הובלה והתקנה
• שירות עד הבית 24 שעות
• מבצע מיוחד על מצברי שנפ לרכב רק ב-479 ₪.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם