מטען מצברים ואביזרים

מטען מצברים

נתקעתם עם הרכב? מצבר עד הבית הוא הפתרון המושלם! מטען מצברים לרכב - פתרון נייד לתקלה שלא צפיתם 24 שעות ביממה.

מטען מצברים 24V

מטען מצברים CTEK מהמתקדמים בעולם – בשיא המצבר תמצאו את מטען סטיק למצברים האיכותי והמתקדם בעולם, שמיובא ע"י שנפ מצברים. מטען מצברים סטיק נחשב חכם, אוטומטי ומותאם לכל סוגי המצברים וכאשר נשתמש בו הוא יבצע בדיקה למצבר, טעינה, טיפול ותחזוקה טובה למצברי עופרת חומצה. כיום, יותר ויותר אנשים מחזיקים את המטען מצברים ומונעים סיטואציות לא נעימות ושומרים על אורך החיים של המצבר.

טעינת מצבר

השימוש במטען מצברים מעניק למצבר תוחלת חיים גדולה יותר. השימוש העיקרי בו הוא של בעלי מוסכים, אנשים שאוהבים טיולים, אנשים שמתקנים לבד את הרכב ועוד סוגים שונים. היתרונות המרכזיים שהופכים אותו לאפקטיבי: 

המטען מותאם לכל סוגי מצברים לרכב, כוח חשמלי רב (מותאם לרכבים מסחריים ולרכבים פרטיים), מוצר קטן וקומפקטי אינו רועש והפעלתו קלה ומהירה. בנוסף, מוצר זה מאריך את חיי המצבר ושומר על תקינותו עקב הטענות בעלות זרם נמוך. לאחר שהטענתם את המצבר והגעתם עד ל100% המצבר יכול להישאר מחובר למטען ללא חשש והגבלה של זמן.

מטען מצברים במבצע מיוחד!

הטענת מצבר ריק

כאשר אנו נתקלים בתקלה במצבר, אנו נתקלים בבעיה אשר לא צפינו מראש. למעשה, לא חשבנו על פתרון הולם בכדי להתגונן מסיטואציה לא נוחה שהמצבר שובק חיים. בכדי להימנע מכך, עליכם להצטייד במטען מצברים לרכב אשר יעניק לכם ביטחון וחופשיות בדרכים.

ישנם מטענים למצברים משני סוגים שונים – 12 וולט או 24 וולט והם מותאמים למצברים במתחים שונים, לדוגמא: מטען מצברים לרכב 3 שלבים, או מטענים למצברים ב7 שלבים ועוד.

מיני בוסטר - מה זה?

למעשה בוסטר התנעה לרכב משמש כמצבר נייד לרכב, ואם נהיה מדויקיים יותר, משמש כמצבר התנעה נייד בשעת חירום. כיום בוסטרים הינם קטנים ומסוגלים לספק מספר הנעות בהטענה אחת. 

בנוסף, בוסטר יגיע עם מגוון כניסות שמאפשרות להטעין מספר מכשירים במקביל. בוסטרים הם יקרים יותר ממטען מצברים רגיל והמחירים שלהם נעים בין 200 ש"ח ל800 ש"ח. לרוב בוסטרים ירכשו על ידי בעלי רכבים ישנים או נהגי הפצה ואספקה שחוצים קילומטרים רבים על הכביש.