מצברים במבצע

מצברים בזול עד הבית רק ב- 479 ש"ח כולל שירות והתקנה!

אם המצבר שלכם מראה סימני גסיסה או שהוא מת לגמרי, אנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות המקצועי והיעיל של מצבר לרכב עד הבית, עם מבצעים שאף אחד לא ירצה לפספס!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אז לפני הכל, איך יודעים שהמצבר הלך?

כאחד החלקים החשובים ביותר בכל רכב, המצבר מנהל מגוון עצום של משימות והתקנים, החל מהפעלת המנוע וכלה בהפעלת מחשבים ברכב. בנוסף, הרכבים החדשים בשנים האחרונות כוללים המון אבזורים הצורכים את עיקר האנרגיה של המצבר.

בכדי למנוע מצב לא נעים בו אנחנו ממהרים והרכב לא מניע, יש לשים לב לסימנים מוקדמים בהם המצבר מראה שהוא בדרך לסיים את חייו. כאשר אתם נכנסים לרכב ומנסים להניע ואתם חווים סוג של קושי בהתנעה או רעש של תקתוקים כאשר אתם מכניסים את המפתח לסוויץ', אתם ככל הנראה, זקוקים להחלפה של מצבר חדש. במצב כזה, אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו ולהנות מהמבצעים המיוחדים שלנו.

איך להאריך את חיי המצבר?

בנוסף להחלפת השמן, החלפת מסנני אוויר ומשימות שירות טיפול כלליות אחרות, טיפול ותחזוקה נכונה במצבר הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להאריך את תקופת החיים שלו. בדקו אחת לכמה חודשים האם יש קורוזיה על המצבר, וודאו שלא חסר מים במצבר.

בדיוק כמו הסוללה של המחשב או הסמארטפון, מצבר הרכב הופך לפחות יעיל בכל טעינה. לאחר שלוש שנים, בדרך כלל הגיע הזמן להתקין מצבר חדש שיחליף את המצבר הישן. לאחר ארבע או חמש שנים, מרבית מצברי הרכב יהיו כמעט לא אמינים לחלוטין.

מצברים בזול - איפה קונים?

בשיא מצברים לרכב תמצאו את כל סוגי המצברים לכל סוג של רכב – מצבר לקלנועית, משאית, קטנוע, רכב, רכב תפעולי ועוד. המצברים הם במבצע ולא נגבה ממכם עלויות של התקנה והרכבה של המצבר. במידה ואתם לא בטוחים אם הבעיה במצבר אתם מוזמנים לצלצל אלינו ולהתייעץ וננסה לעזור לכם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר. אם הגענו לרכב שלכם וראינו שאין בעיה במצבר, אנחנו לא נחייב אתכם ולא נחליף לכם את המצבר.

  • הגעה מהירה – השירות ניתן בכל אזור המרכז בהגעה מהירה של עד 60 דקות!
  • שירות מקצועי – השירות יתבצע על ידי מתקין מוסמך שעבר הכשרה ויתאים לכם את המצבר לפי סוג הרכב, הדגם ונפח המנוע.
  • מצבר עד הבית מחיר זול – התחייבות למחיר הזול ביותר שתמצאו למצבר שנפ לרכב, מצבר בוש לרכב ומצברי וולטה.
  • ותק ומוניטין – שירות לכל סוגי הרכבים, התמחות מעל 15 שנים בכל כלי הרכב הקיימים.

רק ב- 479 ש"ח כולל הרכבת המצבר ושירות עד בית הלקוח!