מצבר 62 אמפר

החלפת מצבר 62 אמפר מחיר מבצע ב-489 ש"ח כולל התקנה והגעה עד הבית!

קרוב לוודאי אם חיפשתם או מחפשים מצבר 62 אמפר לרכב, ברשותכם רכבים מסוג: שברולט קוואליר, קרייזלר סטרטוס, פיאט, כריזמה, פיגו´, גולף, אאודי, אוונסיס. במאמר הבא תוכלו לגלות מה עלות המצבר, ולמה כדאי לכם להזמין  את שירות החלפת מצבר עד הבית.

מצבר 62 אמפר

מצבר בוש 62 אמפר

שנתיים אחריות

מצבר וולטה 62 אמפר

שנה אחריות

כמה עולה מצבר 62 אמפר?

שנפ 62 אמפר מחיר מבצע זול רק ב- 479 ₪ [ schnapp ] 12 חודשים

בוש 62 אמפר שנתיים אחריות מחיר זול רק ב- 549 ₪ [ BOSCH ] שנתיים אחריות

וולטה 62 אמפר מחיר מבצע מ- 349 ₪ [ VOLTA ]

מצבר שנתיים אחריות במבצע מיוחד! מצבר ורטה 62 אמפר מחיר מ- 499 ₪ [ VARTA ]

מאיזה חברה מומלץ לרכוש מצבר 62ah?

מחפשים מצבר לרכב 62 אמפר לרכב שלכם? רכשו מצבר איכותי בשירות עד בית הלקוח! אנו ממליצים לרכוש את מצבר שנפ, כולל הגעה והתקנה במחיר מבצע – רק 479 ₪. במידה ואין בעיה של מצבר, המתקין לא מחייב אתכם ולא מחליף את המצבר. 

ראוי להדגיש, תוקף אחריות למצבר זה עומד על 12 חודשים עד 24 חודשים, תלוי מאיזה מותג מצברים תרכשו ולפיכך חשוב לבדוק ולוודא מראש מהי תקופת זמן לאחריות הייתם רוצים.

איך נדע באמת שהמצבר שבק חיים?

אם אתם מרגישים שהמצבר כבר גוסס, לדוגמא: אורות לא חזקים בלוח שעונים, בעיות בזמן שאתם מנסים להניע את הרכב, רעש של תקתוקים כאשר הכנסתם את המפתח לסוויץ' – כל אלה סימנים שמצביעים על מצבר גמור. 

בכדי לשמור על המצבר לאורך זמן, חשוב לקנות מצבר מחנות ידועה ומוכרת, אשר תספק למצבר אחריות יצרן לפחות של 12 חודשים, וניתן יהיה לממש את האחריות בכל סניף בארץ.

מבצע! מחיר מצבר 62 אמפר המשתלם ביותר

בין אם אתם זקוקים להחלפת מצבר 60 אמפר שנפמצבר שנפ 55 אמפר או מצבר שנפ 46 אמפר מחיר זול והוגן כמו בחברת שיא המצבר – לא תמצאו בשום חנות ואנו מתחייבים לכך. 

יתרה מזאת, הזמנתם את שירותנו ומומחה מטעמנו הגיע אל האוטו שלכם, ערך בדיקה והסיק כי אין בעיה של מצבר? לא יחליפו את המצבר הישן לחדש ולא נגבה שקל.

החלפת מצבר במבצע בשירות שיא מצבר עד הבית יחסוך לכם זמן וכסף!

המצברים המובילים בישראל - מצברי שנפ, מצברי בוש ומצברי וולטה לכל סוגי הרכבים ללא עלות הובלה והתקנה רק ב- 479 ₪!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם