מצברים עד הבית ברמת גן

מצברים ברמת גן

נתקעתם עם הרכב? לא יכולים להניע? אתם במקום הנכון! שיא המצבר מספקת לכם שירות החלפת מצבר עד הבית ברמת גן והסביבה 24 שעות ביממה.

מצבר עד הבית ברמת גן

איכות מובטחת בכל החלפת מצבר אותו אנו נספק וזה עוד לא הכל, אצלנו תמצאו את המחירים הטובים ביותר. אנו פה בשבילכם, להזמנת מצבר או סתם התייעצות לגבי מצברים.

מצבר עד הבית ללא עלות בדיקה והתקנה! לא בעיה של המצבר? לא תחויבו. המחירים הם כוללים הגעה עד הבית וללא תוספת התקנה:

מצבר שנפ החל מ-449 ₪.
מצברי בוש החל מ-549 ₪.

מצבר לרכב ברמת גן

כאשר אתם מעוניינים לבצע החלפת מצבר לרכב חשוב שלא תתפשרו על איכות המצבר. ניתן למצוא הרבה חברות שמוכרות מצברים זולים, אך חשוב להיזהר ולוודא מספר דברים: 

התאמת מצבר לרכב ולמבנה שלו – ניתן לבדוק בספר הרכב או להתקשר לשיא המצבר ולהתייעץ עמנו. בנוסף, חשוב שהמצבר יתאים לאקלים בארץ, מצברי שנפ ובוש הם
המצברים הנמכרים ביותר בישראל ולכן מומלץ לרכוש מאחת החברות האלו מצבר חדש.

מצברים במבצע לתושבי רמת גן והסביבה!

מבצע מיוחד לתושבי רמת גן!
מצברים לרכב ברמת גן מ449 ₪!
שירות החלפת מצבר 24 שעות
אחריות יצרן מלאה.

מצבר עד הבית ברמת גן

מצברים בזול בשירות עד הבית

היום אין צורך לצאת מהבית כדי להחליף את המצבר. במידה ואתם מחפשים חברה שמעניקה שירות של מצברים עד הבית ברמת גן, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו את המצברים במחירים הנמוכים ביותר אשר מיוצרים על ידי החברות הפופולריות בתחום: מצברי בוש ומצברי שנפ במבצע. בנוסף, אנו נעשה הכל כדי לדאוג לזמן היקר שלכם ולנוחות שלכם.

שירות מצבר עד הבית

שירות מצבר עד הבית ברמת גן פועל 24 שעות בכל אזור רמת גן והסביבה. במסגרת השירות יגיע מומחה מטענו עד 30 דקות מרגע שצלצלתם. לפני החלפת המצבר, נוודא שבאמת הרכב זקוק למצבר חדש, במידה ולא – לא תחויבו שקל. 

במסגרת החלפת המצבר תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן. המצברים שאנו מוכרים מותאמים לכל סוגי הרכבים ולכל סוג של טכנולוגיה. בנוסף, המצברים מותאמים לאקלים הישראלי.

מצבר לקטנוע ברמת גן

בשיא המצבר תוכלו לרכוש מצברים ברמת גן לכל סוגי הדו גלגליים: מצבר לאופנועמצבר לקטנוע, מצבר לטרקטורון ועוד. אנו ממליצים בעיקר על חברת שנפ אשר מובילה בתחום המצברים ומשווקת ומייצאת מצברים לכלי רכב וקטנועים בישראל ובחו”ל.

מצבר למשאית ברמת גן

אצלנו תוכלו לרכוש את מצברים למשאית ברמת גן עד הבית במחיר הטוב ביותר. מבין החברות שאנו מוכרים, תוכלו למצוא את מצברי וולטה

יבואנית וולטה הינה וולקן תעשיות רכב, אשר קיימת מעל 70 שנה ומשווקת מצברים לכל סוגי הרכבים, אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ואופנועי – ים. המצברים הינם תוצרת כחול לבן ונושאים תו תקן של מכון התקנים – תקן 9001 ISO ומותאמים לאיכות הסביבה.

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר לקלנועית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

מחיר מצבר תלוי בסוג הרכב שברשותכם, בשנתון ובמספר חודשי האחריות שתרצו למצבר. טווחי המחירים נעים בין 349 ש”ח ל- 549 ש”ח.

שירות מצבר עד הבית ברמת גן הוא ללא תוספת תשלום. המחיר שתשלמו הוא עבור המצבר בלבד. לא בעיה של מצבר? אנחנו לא מחייבים ולא מחליפים את המצבר.

מצבר אמין ואיכותי יחזיק לכם לפחות שלוש שנים.

אנו ממליצים על מצברי בוש או מצברי שנפ שנחשבים איכותיים ומותאמים לאקלים בישראל.

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים ברמת גן

במבצע של שיא המצבר