מצבר לרכב בתל אביב

מצבר עד הבית תל אביב לכל סוגי הרכבים

נתקעתם עם הרכב בתל אביב ולא יכולים להניע? זקוקים למצבר בתל אביב בשעה הקרובה? שיא המצבר לשירותכם!
התחייבות למחיר הוגן מבלי לגרוע באיכות המצבר.

החלפת מצבר עד הבית בתל אביב

שיא המצבר מספקת לכם החלפת מצבר עד הבית בתל אביב והסביבה 24 שעות ביממה. איכות מובטחת בכל המצברים אותם אנו נספק לכם וזה עוד לא הכל, אצלנו תמצאו את המחיר הזול ביותר למצבר חדש.


מצברים לרכב בתל אביב - ההתמחות שלנו

במהלך השנים האחרונות מצבר לרכב עד הבית בתל אביב הפך להיות דבר מבוקש כפי שכל נותני השירות שינו את השיטה שלהם מחנויות לשירות עד בית הלקוח. בין אם מדובר בהחלפת מצבר לניסאן מיקרה או החלפת מצבר לסוזוקי אלטו, אנו מתמחים בכל סוגי הרכבים. 

כאשר אתם בסיטואציה בה אתם זקוקים להחלפת מצבר לרכב בתל אביב אתם לחלוטין יכולים לפנות אלינו, אל שיא המצבר ולקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם.

החלפת מצבר לאופנוע ים בתל אביב - חזרה מהירה לאקסטרים!

המצבר לאופנוע ים שבק חיים? זקוקים למצבר חדש לאופנוע ים? בדומה לרכבים, אופנוע ים גם זקוק להחלפה של מצבר חדש אחת לכמה שנים. מצבר לאופנוע לא עובד באופן קבוע ורק בעונות הקיץ נהוג להשתמש בו לעיתים תכופות, מה שעלול לגרום למצבר להתרוקן מעצמו בשל חוסר בהתנעות. 

במיוחד בסיטואציות מיוחדות כאלו, בהם אתם בחופשה ופנאי ורוצים להמשיך בבילוי המתוכנן, אנו בשיא המצבר נספק לכם שירות מהיר ומקצועי עד 60 דקות הגעה מרגע שצלצלתם.

מצברים במבצע לתושבי תל אביב והסביבה!

מצברים לרכב בתל אביב מ449 ₪!
שירות החלפת מצבר 24 שעות
אחריות יצרן מלאה.

להזמנת מצבר עד הבית בתל אביב במחיר זול

מצבר לאופנוע בתל אביב

כאשר המצבר לאופנוע התקלקל ואתם זקוקים למענה מיידי, אל תהססו לפנות אלינו, בשיא המצבר אנחנו נספק לכם שירות מהיר כדי שתוכלו להמשיך בשגרת היום יום שלכם. אם המצבר של האופנוע גמור צלצלו אלינו, נעזור לכם לפתור את התקלה עם שירות מקצועי והכי הכי חשוב – עם חיוך!

מצבר לקטנוע בתל אביב

תל אביב זוהי העיר המרכזית ביותר בישראל והחלפת מצבר לקטנועים הינו דבר מוכר ומבוקש בעיר. בשל כך, אנחנו נספק לכם שירות מהיר ומקצועי למצבר לקטנוע שלכם 24 שעות ביממה. 

בין אם מדובר בקטנוע 250 סמ”ק או קטנוע 125 סמ”ק – אצלנו תמצאו את מגוון המצברים לקטנועים, בכל מידות האמפר שקיימות בשוק.

מצבר למשאית בתל אביב המחירים הזולים ביותר!

המשאית שלכם תקועה בתל אביב העמוסה והצפופה? זקוקים להחלפת מצבר למשאית? אנחנו נספק לכם שירות מהיר ומקצועי עבור המשאית שלכם. בדרך כלל משאית דורשת 2 מצברים של 12 וולט, אשר יוצרות כוח של 24 וולט ולכן, יש להחליף את שני המצברים התקולים במשאית. במידה ותחליפו מצבר אחד רק, יכול להיגרם תקלה במצבר ולסיטואציה לא נעימה עבורכם. התקשרו אלינו במידה ואתם סתם רוצים להתייעץ או רוצים לקבל הצעת מחיר למצבר למשאית שלכם – אנחנו נתן לכם את המחיר הטוב ביותר, בהתחייבות.

המחיר תלוי בסוג הרכב, בשנתון שלו, ובמספר חודשי האחריות שתרצו לקבל על המצבר החדש. מחיר של מצבר סטנדרטי עומד על 350 ש”ח – 550 ש”ח.

שירות החלפת מצבר עד בית הלקוח הוא ללא תוספת תשלום. המחיר הוא עבור המצבר בלבד ואם הגענו אל הרכב שלכם ואין בעיה במצבר אנחנו לא מחייבים אתכם.

תקופת האחריות על מצבר חדש לרכב עומדת על 12 חודשים או 24 חודשים.

מצבר לרכב בתל אביב

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר לקלנועית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים בתל אביב

בהמלצת שיא המצבר