מצברים בתל אביב

שירות החלפת מצבר בתל אביב מחיר המשתלם והכי זול שתמצאו!

מבצע מיוחד לתושבי תל אביב והסביבה!

24 שעות מצבר בתל אביב

שיא המצבר מספקת לכם החלפת מצבר עד הבית בתל אביב והסביבה 24 שעות ביממה. איכות מובטחת בכל המצברים אותם אנו נספק לכם וזה עוד לא הכל, אצלנו תמצאו את המחיר הזול ביותר למצבר חדש.

בין אם אתם תקועים בתל אביב מרכז, תל אביב צפון או תל אביב דרום, אנו פה לספק לכם את השירות האיכותי ביותר. 

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מצבר חדש?

1. מחיר מחיר מצבר בשוק עומד על 500 ש"ח בממוצע, חשוב ולא להתפתות לרכוש מצבר זול , כיוון שמצבר הוא לב החשמל של הרכב  וחשוב לקנות מצבר עמיד לאורך שנים.

2. שירות עד הבית – קיימים מגוון שירותים אשר יעניקו לכם מצבר חדש, חשוב לציין שקיים שירות עד הבית מהיר, נוח, יעיל וחסכוני משמעותית שיספק לכם את הנוחות המקסימלית בסיטואציה בה המצבר שבק חיים.

3. אחריות – מצבר חדש לרכב יכול להגיע עם תוקף אחריות ל12, 18, 20 או 24 חודשים ופחות מזה או יותר מזה עליכם לחשוד ולבדוק מדוע מציעים לכם אחריות בתוקף כזה. 

מצבר לאופנוע ים בתל אביב - חזרה מהירה לאקסטרים!

בדומה לרכבים, אופנוע ים גם זקוק להחלפה של מצבר חדש אחת לכמה שנים. 

מצבר לאופנוע לא עובד באופן קבוע ורק בעונות הקיץ נהוג להשתמש בו לעיתים תכופות, מה שעלול לגרום למצבר להתרוקן מעצמו בשל חוסר בהתנעות. 

במיוחד בסיטואציות מיוחדות כאלו, בהם אתם בחופשה ופנאי ורוצים להמשיך בבילוי המתוכנן, אנו בשיא המצבר נספק לכם שירות מהיר ומקצועי עד 60 דקות הגעה מרגע שצלצלתם.

החלפת מצבר למשאית בתל אביב

המשאית שלכם תקועה בתל אביב העמוסה והצפופה? זקוקים להחלפת מצבר למשאית? אנחנו נספק לכם שירות מהיר ומקצועי עבור המשאית שלכם.

התקשרו אלינו במידה ואתם סתם רוצים להתייעץ או רוצים לקבל הצעת מחיר למצבר למשאית שלכם – אנחנו נתן לכם את המחיר הטוב ביותר, בהתחייבות.

מצבר בתל אביב לאופנועים

קיימים בישראל חברות שונות שנחשבות פופולריות בקרב נהגי האופנועים, כמו: HONDA, ימאהה (YAMAHA), SUZUKI, במוו (BMW), HARLEY DAVIDSON, ועוד.

מצברים לאופנועים ומצברים לקטנועים בשיא המצבר תקבלו באיכות הגבוהה ביותר ובזמן מהיר כדי שתוכלו לחזור במהרה לשגרה העמוסה שלכם.

להזמנת מצבר עד הבית בתל אביב במחיר זול

המחיר תלוי בסוג הרכב, בשנתון שלו, ובמספר חודשי האחריות שתרצו לקבל על המצבר החדש. מחיר של מצבר סטנדרטי עומד על 350 ש"ח – 550 ש"ח.

שירות החלפת מצבר עד בית הלקוח הוא ללא תוספת תשלום. המחיר הוא עבור המצבר בלבד ואם הגענו אל הרכב שלכם ואין בעיה במצבר אנחנו לא מחייבים אתכם.

תקופת האחריות על מצבר חדש לרכב עומדת על 12 חודשים או 24 חודשים.

מצבר לרכב בתל אביב

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?