מצבר לקטנוע

מצבר לקטנוע עד הבית

החלפת מצבר לקטנוע עד הבית

שירות מצברים עד הבית לקטנוע ניתן 24 שעות ביממה. במסגרת שירות החלפת מצבר לקטנוע עד בית הלקוח, יגיע בעל מקצוע עד 60 דקות מרגע שהתקשרתם אלינו ויבצע בדיקה למצבר. במידה ויש צורך להחליף מצבר, בסיום ההתקנה תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן.

מתי צריך להחליף מצבר?

כאשר המצבר של הקטנוע שלכם ישבוק חיים בדרך כלל אנחנו נתקל במצב בו אנחנו מנסים להתניע עם המפתח בסוויץ' אך לא באמת יקרה משהו, או שננסה להתניע ונשמע רעש של תקתוקים. כאשר נהיה במצב הזה – ראשית, נרגיש שאנחנו לא יכולים להמשיך עם שגרת היום יום שלנו וגם ההוצאה הכספית שלא התכוננו אליה – נתפסת כלא הוגנת. בשביל מצבים כאלו אנחנו כאן, כדי לעזור לכם להמשיך עם השגרת יום יום הרגילה, נגיע עד אליכם ונבצע החלפת מצבר במהירות ובמקצועיות.

החלפת מצבר לקטנוע החל מ₪349!

מבצעים מיוחדים לשנת 2020! מצברים עם אחריות יצרן מלאה במבצע מיוחד ללא עלות התקנה. שירות 24 שעות ביממה.

להזמנת מצבר לאופנוע

איזה מצבר מומלץ לקטנוע?

כיוון שקטנוע הוא חסכוני באנרגיה, הוא דורש מצבר עם קיבולת אנרגיה קטנה מכלי רכב אחרים, (כמו 12 אמפר לשעה). אנו ממליצים לבדוק את שלושת הדברים הבאים, לפני רכישת מצבר לקטנוע: מיקום הקטבים מתאים למיקומם בקטנוע (היכן שהפלוס והמינוס), קיבולת האנרגיה הדרושה מותאמת לקטנוע שברשותי, גודל המצבר מתאים לתא המצבר.

קטנועים - כמה זמן מצבר מחזיק?

בשונה מרכבים פרטיים, מצבר לקטנוע יהיה בעל תוחלת חיים נמוכה. בממוצע תוחלת חיים של מצבר לקטנוע, בדרך כלל יהיה שנתיים. בדומה למצבר לאופנוע, אורך חיי מצברים לקטנוע תלויים במספר גורמים ביניהם תדירות הנסיעות וכמות ההתנעות בו.

איזה מצבר כדאי לקנות?

המצבר לקטנוע הנפוץ ביותר בישראל והנמכר ביותר הוא מצבר לקטנוע 7 אמפר, מצבר לקטנוע 9 אמפר, מצבר לאופנוע 12 אמפר. החברה המומלצת על ידינו היא חברת שנפ, שהוכיחה שהמצברים שלה אמינים ויציבים בשוק הישראלי, שנפ מייצרת מצברים המותאמים לכלי רכב דו גלגליים בכל האמפרים: מצברי שנפ לקטנועים, מצברי שנפ לקטנועים, מצברי שנפ לטרקטורונים.

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר עד הבית לקטנוע בזמן קצר ובמחיר הוגן.