מצבר 50 אמפר

החלפת מצבר 50 אמפר מחיר מבצע 499 ש"ח כולל התקנה!

מחפשים מצברים לרכב בקיבול 50 אמפר? מחפשים מצברלסוזוקי סוויפט או ליונדאי i20? זקוקים לשירות החלפת מצבר לרכב עד בית הלקוח? אתם במקום הנכון! שיא המצבר עם המבצעים המשתלמים ביותר יגיעו עד אליכם. 

באיזה רכב עלינו לבצע הרכבה של מצברים 50 אמפר?

סביר להניח שכאשר אתם זקוקים למצבר לרכב 50 אמפר חדש, סביר להניח שיש ברשותכם רכב מהסוגים הבאים: מצבר 50 אמפר לסוזוקי סוויפט, טויוטה יאריס, יונדאי i20, יונדאי גטס, פיג'ו 205, פיג'ו 206, מצבר בוש 50 אמפר למאזדה 3 ועוד. בין אם אתם זקוקים למצברים 50 אמפר או מצבר 65 אמפר, מבצע בשיא המצבר יהיה הכי משתלם עבורכם. 

שירות מצבר עד הבית - שירות חסכוני ומהיר

בשיא מצברים תוכלו למצוא מצברים במבצע עד בית הלקוח בלי עלויות של הרכבת המצבר והגעה. במידה ואתם מזמינים את השירות שלנו – החלפת מצבר עד הבית, יגיע מומחה אל האוטו שלכם לפי אזור הנוחות שלכם, לבית, למשרד, לחניון או לכל מקום אחר. אם אין בעיה למצבר אנחנו לא מחייבים אתכם ולא מחליפים את המצבר. 

החלפת מצבר 12V לרכב

עבור מצברי 50 אמפר, קיימים סוגי מצברים לרכב שונים ונבדלים האחד מין השני, לדוגמא מצברי עופרת חומצה, או ג'ל אלו מצברים המותאמים לשני רכבים השונים זה מזה: מצבר חומצה \ עופרת מיועד לרכבים רגילים ואולם זאת, ג'ל 50 אמפר, מיועד עבור מצברים הדורשים פריקה עמוקה

מצבר חומצה עופרת הינו המצבר הנפוץ ביותר בישראל והוא בנוי על בסיס פעולות של הנוזל הכימי שיש בתוך מצבר. היתרון המרכזי – היכולת שיש להם להפיק זרם חשמלי מרובה בזמן קצר. יתרה מזאת, חיי מדף של מצברים עופרת חומצה יכול להחזיק שנים רבות וברגע שרוצים להתחיל את חייו יש למלא אותו בנוזל חומצה.

החלפת מצבר 50 אמפר שנפ - מבצע מיוחד

החלפת מצבר שנפ 50 אמפר מחיר מבצע זול רק ב- 499 ₪ [ schnapp ]

מצברי בוש ( שנתיים אחריות ) 50 אמפר מחיר זול רק ב- 579 ₪ [ BOSCH ] 

מצברי וולטה 50 אמפר מחיר מבצע מ- 499 ₪ [ VOLTA ]

מצברים שנתיים אחריות במבצע מיוחד! מבית ורטה 50 אמפר מחיר מ- 579 ₪ [ VARTA ]

מצבר שנפ לרכב נחשב למותג איכותי ומוביל בישראל ומיוצר בטכנולוגיות חדשניות, בהתאם לחידושים בדגמים החדשים. מלבד שנפ, תוכלו למצוא אצלנו מצבר וולטה 50 אמפר ומותגים מובילים נוספים.

כאשר אתם מחפשים מצבר לרכב שנפ 50 אמפר, אנו מציעים לכם לעצור ולנשום כי הגעתם למקום הנכון. אנו נספק לכם את המצבר ב-499 ש"ח כולל התקנה ואופציה הגעה עד בית הלקוח. מצבר שנפ הינה בחירה נכונה כיוון שהחברה מאד ותיקה בתחום המצברים בישראל, כל המצברים מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ומספקים אורך חיים גבוהה ביחס למצברים ממותגים שונים.

מצבר 50 אמפר אוטו דיפו
  • ללא עלות התקנה
  • עד 60 דקות הגעה
  • מבצע מיוחד על מצברים לרכב רק ב-499 ₪