מצבר 80 אמפר

מצבר 80 אמפר מחיר מבצע ב- 699 ש"ח כולל התקנה והגעה עד בית הלקוח!

מחפשים מצבר 80 אמפר מחיר זול ובאיכות גבוה? הגעתם למקום הנכון! מצברים לכל סוג של רכב, בכל מידות האמפר ובמגוון ענק של מצברים איכותיים עד בית הלקוח!

קיימים סוגים שונים של רכבים שזקוקים לכוח של 80 אמפר, ביניהם רכבי רכבי מאזדה, איסוזו, קיה, יונדאי, ניסן, משאיות קטנות ועוד. 

בכדי להיות בטוחים שאתם עושים התאמת מצבר לרכב בצורה נכונה, אנו ממליצים לצלצל אלינו ולבדוק האם הרכב שלכם דורש באמת הרכבה של 80 אמפר. 

מצבר שנפ 80 אמפר מחיר מבצע מיוחד

במידה והמצבר שלכם הפסיק לעבוד, רצוי לרכוש מצבר מחברה מוכרת וידועה, שמתאימה את המצבר לסוג של הרכב שלכם מבחינת האקלים בישראל ומבחינת נפח המנוע והשנתון של הרכב. 

מצברי שנפ ידועים בתור מצברים איכותיים שמחזיקים בממוצע כ-שלוש שנים ואת האחריות עליהם ניתן לממש בכל נקודת שירות שפזורה בארץ.

מצבר בוש 80 אמפר

במידה ואתם רוצים מצבר עם אחריות של יותר מ12 חודשים, אנו ממליצים לכם לרכוש את מצברי בוש הגרמניים, שידועים כמצברים איכותיים לטווח ארוך ומעניקים לכם נסיעה בטוחה בכביש. 

מצבר בוש מתחיל ממחיר זול במיוחד בשיא מצברים לרכב והוא מגיע עם אחריות לשנתיים.

מצבר 80 אמפר סטופ סטארט

במידה ויש לכם רכש שמבצע כיבוי בעת הגעה לפקק תנועה או רמזור אדום, סביר להניח שיש לכם את הטכנולוגית ה-סטארט סטופ שמטרתה לבצע חסכון בדלק, מפחיתה את זיהום האוויר וכיום מורכבת  בכל הרכבים החדשים. קיימים שני סוגים של מצברי start stop : מצבר agm ומצבר efb.

מצבר לרכב עד הבית במבצע!

בשיא המצבר תמצאו כל מצבר שאתם מחפשים במחיר הזול ביותר – בהתחייבות. בעת הגעת המתקין אליכם, הוא יבצע בדיקת טעינה למצבר הישן ורק במידת הצורך ואם באמת הוא שבק חיים, יבצע החלפה למצבר חדש. 

אין לכם בעיה של מצבר ובכל זאת הזמנתם אותנו? לא נחייב אתכם ולא נחליף את המצבר. 

מצבר 80 אמפר

מצברים במבצע בשירות שיא מצבר עד הבית יחסוך לכם זמן וכסף!

אנחנו כאן לשירותכם בשיא המצבר! אצלנו תוכלו לרכוש את מצברי שנפ, מצברי בוש ומצברי וולטה לכל סוגי הרכבים
• ללא עלות הובלה והתקנה
• שירות עד הבית 24 שעות
• מבצע מיוחד על מצברי שנפ לרכב החל מ449 ₪.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם