מצברים בפתח תקווה

הרכב מחליט לא להניע דווקא עכשיו? זקוקים לחילוץ מהיר באזור פתח תקווה? שיא המצבר בדרך עד 60 דקות! מצבר מחיר זול ומשתלם ושירות מקצועי ממתקינים מוסמכים! הזמינו עכשיו.

מצבר עד הבית במחיר הוגן! לא בעיה של המצבר? לא תחויבו!

החלפת מצברים במבצע מיוחד לתושבי פתח תקווה!

מחיר מצבר סטנדרטי עם אחריות לשנה מתחיל מ- 349 ש"ח ל- 479 ש"ח. 

השירות הוא ללא תוספת תשלום, במידה והגענו אל הרכב שלכם ולא מצאנו בעיה במצבר – לא מחייבים ולא מחליפים את המצבר.

מצברי שנפ או מצברי בוש הינם המצברים האיכותיים ביותר, הם מותאמים לאקלים הישראלי והם יחזיקו בממוצע שלוש שנים. 

מצבר עד הבית פתח תקווה

בכדי לחסוך לעצמכם כסף וזמן מיותר, בשיא המצבר נספק לכם שירות מצבר עד הבית במהרה עם אחריות מלאה. אנו נספק לכם מצבר לפי סוג הרכב שברשותכם ויתרה מזאת,

מחיר מצבר בחברתנו יהיה משמעותית זול יותר מכל חברות גרירה וחילוץ אשר מבקשים פי כמה מאות שקלים.

החלפת מצבר לרכב - מה חשוב לבדוק?

במידה ויש ברשותכם מערכת מיוחדת ברכב, לדוגמא מערכת שדורשת מצבר start&stop , יש להרכיב מצבר שמותאם למערכת זו בלבד, גם אם זה עולה יותר, כיוון שמצבר לא מתאים יגרום לנזק רב במערכת החשמל של הרכב ולא תקבלו את האחריות שמגיעה לכם בצורה מלאה.

איזה מותג כדאי לקנות?

מצבר לרכב בפתח תקווה תוכלו לקנות בחברתנו ממגוון המותגים המובילים בישראל, אשר יגיעו עד אליכם לא משנה היכן נתקעתם. בין החברות אותם אנו מוכרים תמצאו את מצברי שנפ , וולטה, בוש ועוד. אנו נספק לכם מצבר לפי סוג הרכב שלכם ולפי התאמה מלאה לשנתון וסוג המנוע. 

שירות מצברי שנפ פתח תקווה

מצבר לרכב בפתח תקווה אנו ממליצים לרכוש מחברת מצברי שנפ אשר מייצרת מצברים לכל סוגי הרכבים: מצבר לאופנוע, מצבר לרכב, מצבר לקטנוע, מצבר פריקה עמוקה, מצבר למשאית ועוד. חברת שנפ מובילה בתחום המצברים ומייצרת את המצברים בטכנולוגיות מתקדמות המותאמות לטמפרטורה בישראל. 

החלפת מצבר למשאית בפתח תקווה

מצבר למשאית דורש קיבול אמפר שונה משל רכבים וגבוהה יותר, לדוגמא: משאית מסחרית קטנה זקוקה למצבר 95 אמפר, ומשאית כבדה ששוקלת יותר תזקק להרכבה של מצבר 145 אמפר או מצבר 225 אמפר. מצברים למשאיות מבית שנפ ובוש ניתן למצוא אצלנו במבצעים מגוונים, החל מ- 550 ש"ח.

החלפת מצבר לקלנועית בפתח תקווה

מצבר לקלנועית מומלץ לרכוש מבית מצברי טרוג'אן פריקה עמוקה המתאימים לכל סוגי הקלנועיות – חשמלית ריידר, קלנועית יד 2, כיסא ממונע ועוד.

בנוסף, חשוב לבצע התקנה של מצבר המתאים לסוג הקלנועית שברשותכם, לדוגמא: קלנועית לנוסע יחיד או קלנועית זוגית ידרשו הרכבה של מצבר בקיבול שונה.

להזמנת מצבר בפתח תקווה במחיר זול

מצבר עד הבית בפתח תקווה

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?