מצברים בפתח תקווה

מבצע מיוחד לתושבי פתח תקווה!

מצבר עד הבית ללא עלות בדיקה והתקנה, לא בעיה של המצבר? לא תחויבו!

מצבר שנפ עד הבית החל מ-449 ₪
מצברי בוש עד הבית החל מ-549 ₪

נתקעתי בלי מצבר - למה דווקא להזמין אצלכם?

חברת שיא מצברים מספקת לכם שירות החלפת מצבר עד הבית בפתח תקווה והסביבה 24 שעות ביממה. אצלנו תמצאו את המחירים הטובים ביותר והמצברים האיכותיים ביותר. אנו פה בשבילכם, להזמנת מצבר או כל התייעצות שתצטרכו.

להזמנת מצבר עד הבית בפתח תקווה

מצבר עד הבית פתח תקווה

בכדי לחסוך לעצמכם כסף וזמן מיותר, בשיא המצבר נספק לכם שירות מצבר עד הבית בזריזות. בנוסף, מחירי מצברים בחברות שירותי גרירה או שירותי דרך, יעלו הרבה יותר מהשירות שלנו.  ניתן להזמין את אחד מהמומחים שלנו שיגיע אליך במהירות ויתקן לכם את התקלה של המצבר ובכך אנחנו נעזור לכם לחסוך כאבי ראש מיותרים.

מצברים לרכב בפתח תקווה

מצבר לרכב בפתח תקווה תוכלו למצוא אצלנו בשיא המצבר, ממגוון המותגים – מצבר שנפ , מצבר וולטה, מצבר בוש ועוד. אנו נספק לכם את המצבר לפי התאמה מלאה לרכב שלכם, לפי השנתון וסוג המנוע. במידה ויש ברשותכם מערכת מיוחדת ברכב, לדוגמא מערכת שדורשת מצבר start&stop , נרכיב לכם מצבר שמותאם למערכת זו ונספק לכם אחריות מלאה.

מצבר שנפ לרכב בפתח תקווה

בשיא המצבר אנו ממליצים על חברת שנפ אשר מייצרת מצברים לכל סוגי הרכבים: מצבר לאופנוע, מצבר לרכב, מצבר לקטנוע, מצבר פריקה עמוקה, מצבר למשאית ועוד. חברת שנפ מובילה בתחום המצברים ובשיא המצבר אנו מעניקים לכם שירות החלפת מצברים לרכב מבית שנפ במחירים הטובים ביותר.

מצבר לקטנוע בפתח תקווה

בין אם אתם זקוקים למצבר שנפ 9 אמפר או מצבר שנפ 12 אמפר, אנו נעזור לכם להתאים את המצבר לאופנוע \ מצבר לקטנוע הנכון ביותר עבור הכלי רכב שלכם. האחריות שאנו נספק לכם היא בין 6 חודשים לבין 24 חודשים, מה שיעניק לכם שקט לכל תקופת האחריות וגם אחריה.

מצבר למשאית בפתח תקווה

לא נעים להיתקע עם המשאית וזה יכול להיות עבורכם כאב ראש רציני. בין אם המצבר למשאית שלכם זקוקה למצבר 95 אמפר למשאיות קטנות, או שאתם בכלל זקוקים ל145 אמפר למשאיות גדולות. אצלנו בשיא המצבר תמצאו את כל החברות המובילות בישראל ובמחירים הטובים ביותר למצבר למשאית.

מצבר לקלנועית בפתח תקווה

זקוקים למצבר לקלנועית? אחד מבני המשפחה צריך מצבר לקלנועית חשמלית? אנו נדאג לכם למצבר לקלנועית בפתח תקווה והסביבה לכל סוג של קלנועית – קלנועית לנוסע יחיד, קלנועית זוגית, קלנועית אפיקים, קלנועית חשמלית ריידר, קלנועית יד 2, כיסא ממונע ועוד. בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר לקלנועית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

מחיר מצבר סטנדרטי עם אחריות לשנה מתחיל מ- 349 ש”ח ל- 479 ש”ח. 

השירות הוא ללא תוספת תשלום, במידה והגענו אל הרכב שלכם ולא מצאנו בעיה במצבר – לא מחייבים ולא מחליפים את המצבר.

מצברי שנפ או מצברי בוש הינם המצברים האיכותיים ביותר, הם מותאמים לאקלים הישראלי והם יחזיקו בממוצע שלוש שנים. 

מצבר עד הבית בפתח תקווה

מצברים במבצע לתושבי פתח תקווה והסביבה!

מצברים לרכב בפתח תקווה ב-449 ₪ כולל שירות, התקנה ואחריות יצרן מלאה!

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים בפתח תקווה

במבצע של שיא המצבר