מצברים בפתח תקווה

מצברים במבצע מיוחד לתושבי פתח תקווה!

כיוון שהמצבר הוא לב החשמל של הרכב, חשוב לקנות מצבר עמיד לאורך שנים שיספק את הביצועים הנדרשים. חברת שיא מצברים מספקת לכם שירות החלפת מצבר עד הבית בפתח תקווה והסביבה עם המצברים האיכותיים ביותר שתמצאו ובמחיר ההוגן ביותר, 24 שעות ביממה. אצלנו תמצאו את המתקינים המקצועיים שיגיעו עד אליכם בכל שעה שתבקשו ובכל מקום שתתקעו.

מצבר עד הבית ללא עלות בדיקה והתקנה, לא בעיה של המצבר? לא תחויבו!

מצבר שנפ עד הבית ב-479 ₪ כולל אחריות ושירות עד הבית!
מצברי בוש עד הבית ב-549 ₪ ולל אחריות ושירות עד הבית!

אנו פה בשבילכם, להזמנת מצבר או כל התייעצות שתצטרכו.

מצברים בפתח תקווה

מבצעים מבית שיא המצבר

מצבר עד הבית פתח תקווה

בכדי לחסוך לעצמכם כסף וזמן מיותר, בשיא המצבר נספק לכם שירות מצבר עד הבית בזריזות. בנוסף, מחירי מצברים בחברות שירותי גרירה או שירותי דרך, יעלו הרבה יותר מהשירות שלנו.  

ניתן להזמין את אחד מהמומחים שלנו שיגיע אליך במהירות ויתקן לכם את התקלה של המצבר ובכך אנחנו נעזור לכם לחסוך כאבי ראש מיותרים. אנו נספק לכם שירות בכל אזור פתח תקווה ונספק לכם מצברים בפתח תקווה סגולה, מצברים פתח תקווה בר כוכבא ובכל מקום שתתקעו.

החלפת מצבר לרכב בפתח תקווה

במידה ויש ברשותכם מערכת מיוחדת ברכב, לדוגמא מערכת שדורשת מצבר start&stop , יש להרכיב מצבר שמותאם למערכת זו בלבד, גם אם זה עולה יותר, כיוון שמצבר לא מתאים יגרום לנזק רב במערכת החשמל של הרכב ולא תקבלו את האחריות שמגיעה לכם בצורה מלאה. יתרה מזאת, במידה ואתם מחזיקים ברכב מסוג היברידי, חשוב להרכיב מצבר שמותאם לסוג המנוע ולשנת הייצור של הרכב. 

מצבר לרכב בפתח תקווה תוכלו למצוא אצלנו בשיא המצבר, ממגוון המותגים – מצבר שנפ , מצבר וולטה, מצבר בוש ועוד. אנו נספק לכם את המצבר לפי התאמה מלאה לרכב שלכם, לפי השנתון וסוג המנוע. 

מצברי שנפ פתח תקווה

בשיא המצבר אנו ממליצים על חברת שנפ אשר מייצרת מצברים לכל סוגי הרכבים: מצבר לאופנוע, מצבר לרכב, מצבר לקטנוע, מצבר פריקה עמוקה, מצבר למשאית ועוד. חברת שנפ מובילה בתחום המצברים ומייצרת את המצברים בטכנולוגיות מתקדמות המותאמות לטמפרטורה בישראל. 

חשוב להכיר בך שמצברים נהרסים בחודשים עם עומסי חום כבדים, לכן חשוב לתת דגש בבחירת מותג מצברים מוביל כמו חברת שנפ שמספקת ביצועים לאורך שנים ארוכות ומתאימה אותם לטכנולוגיות החדשות של יצרניות הרכב השונות.

מצברים במבצע מיוחד!

שיא המצבר מספקת מצברים לרכב בפתח תקווה רק ב- 449 ₪!
שירות עד בית הלקוח ללא עלות!
אחריות יצרן מלאה!

להזמנת מצבר בפתח תקווה במחיר זול

החלפת מצבר לקטנוע בפתח תקווה

קטנועים, אופנועים ודו גלגליים דורשים הרכבה של מצבר בקיבול אמפר קטן יחסית לרכב. בשונה מרכבים, תקופת אחריות של מצברים לרכבים דו גלגליים (אופנועים, קטנועים וטרקטורונים) הינה חצי שנה בדרך כלל, אולם יש יצרניות שיספקו לכם גם שנה או 18 חודשים. בין אם אתם זקוקים למצבר שנפ 9 אמפר או מצבר שנפ 12 אמפר, אנו נעזור לכם להתאים את המצבר לאופנוע \ מצבר לקטנוע הנכון והאיכותי שיחזיק לכם לאורך שנים.

החלפת מצבר למשאית בפתח תקווה

מצבר למשאית דורש קיבול אמפר שונה משל רכבים וגבוהה יותר, לדוגמא: משאית מסחרית קטנה זקוקה למצבר 95 אמפר, ומשאית כבדה ששוקלת יותר תזקק להרכבה של מצבר 145 אמפר או מצבר 225 אמפר. מצברים למשאיות מבית שנפ ובוש ניתן למצוא אצלנו במבצעים מגוונים, החל מ- 550 ש"ח.

החלפת מצבר לקלנועית בפתח תקווה

זקוקים למצבר לקלנועית? מומלץ לרכוש מצבר לקלנועית אפיקים מבית שנפ, שמייבאת את מצברי טרוג'אן פריקה עמוקה המיועדים לסוג רכב זה ולסוגים נוספים כמו: קלנועית חשמלית ריידר, קלנועית יד 2, כיסא ממונע ועוד. בנוסף, חשוב לבצע התקנה של מצבר המתאים לסוג הקלנועית שברשותכם, לדוגמא: קלנועית לנוסע יחיד או קלנועית זוגית ידרשו הרכבה של מצבר בקיבול שונה.

מחיר מצבר סטנדרטי עם אחריות לשנה מתחיל מ- 349 ש"ח ל- 479 ש"ח. 

השירות הוא ללא תוספת תשלום, במידה והגענו אל הרכב שלכם ולא מצאנו בעיה במצבר – לא מחייבים ולא מחליפים את המצבר.

מצברי שנפ או מצברי בוש הינם המצברים האיכותיים ביותר, הם מותאמים לאקלים הישראלי והם יחזיקו בממוצע שלוש שנים.