מצבר סטארט סטופ

מה זה מצבר סטארט סטופ?

מחפשים מצברים מהמערכת המתקדמת Start&Stop ? בשיא המצבר נספק לכם מצבר סטארט סטופ עד הבית במחיר הטוב ביותר.

מצברי סטארט סטופ

מצברים הפועלים במערכת START STOP מעניקים התנעה בטוחה ושמירה על איכות הסביבה. המצבר מותקן בתוך מערכת הגורמת לכיבוי המנוע ברכב בעת עצירה ברמזור או בפקקי תנועה. בטכנולוגיה זו קיימים שני סוגי מצברים עיקריים: מצברי AGM ומצברי EFB אשר פועלים בטכנולוגיית הstart stop.
מצבר אי סטופ מאזדה 3

מצבר לרכב START STOP

מצבר הSTART STOP בעיקר מותקן ברכבים מהשנים האחרונות. אצלנו תוכלו למצוא את מצברי סטארט סטופ בטווחי אמפר שונים: 46 אמפר, 60 אמפר, 65 אמפר, 70 אמפר, 75 אמפר, 80 אמפר , 100 אמפר ועוד. 

חשוב לוודא בכל התקנה של מצבר עד הבית, האם המצבר מותאם למערכת הסטארט סטופ.
בנוסף, מערכת הסטארט סטופ החלה לתפוס תאוצה בעיקר בדגמי יוקרה. 

בשיא המצבר תוכלו למצוא מצבר סטארט סטופ עד הבית לרכב יוקרה במגוון הדגמים: מצבר START STOP לפולקסווגן, מצבר START STOP לאאודי, מצבר START STOP למרצדס, מצבר START STOP לBMW , מצבר START STOP לפורש ועוד.

כמה זמן יש אחריות על מצבר START STOP?

בשיא המצבר אנו דואגים ללקוחתנו ותוקף האחריות בעת רכישת מצבר START STOP:
מצבר שנפ START STOP – עד 20 חודשים ותעודת אחריות מקורית.
מצבר בוש START STOP – עד 24 חודשים ותעודת אחריות מקורית.

הבדל בין מצבר רגיל למצבר START STOP

ההבדל בין מצבר רגיל למצבר START STOP בעיקר יבוא לביטוי בכיבוי והפעלת הרכב בעצירה או האטה ויכולת כמות הפריקה וההתנעה ללא נזק למצבר. 

מומלץ בעת רכישת מצבר START STOP לבדוק מה היצרן של הרכב ממליץ. על כל יצרני הרכבים לעמוד בדרישות התקן, המערכת פועלת ברוב סוגי הרכבים אשר יוצרו החל משנת 2013 וכיום כל יצרני הרכב מחויבים להשתמש בטכנולוגיה זו.

מצבר סטארט סטופ
החל מ-649 ₪

מצבר START&STOP אמין ויציב
אחריות יצרן מלאה
מבצעים משתלמים במיוחד

מצברים בזול

מצבר סטארט סטופ עד הבית

מצבר efb סטארט סטופ

אלו מצברים שיוצרו בשנים האחרונות, עם פריצתה של מערכת הסטארט סטופ. מפחיתים את זיהום האוויר ומאריכים את אורך החיים של המצבר ברכב.

מצבר agm סטארט סטופ

גם מצבר agm start stop שפרץ בשנים האחרונות ונמצא לרוב ברכבי יוקרה (כמו אאודי, מרצדס, ב.מ.וו). 

מצבר agm הינו אטום ואינו דורש טיפול ותחזוקה שוטפת כמו מצברי חומצה רגילים. מצברים אלו נחשבים יקרים יותר ממצברי efb, בשל רכיבי המוצר היקרים והעמידים בו. מצבר agm מתאים גם למצברים שדורשים פריקה עמוקה. 

מצבר שנפ START STOP מחיר

מצברי שנפ ידועים בארץ נחשבים למצברים האיכותיים ביותר, כמובן שכל המצברים הינם תוצרת כחול לבן ונושאים תו תקן ממכון התקנים הישראלי – תקן ISO9001. 

מצבר שנפ start stop מחירו יעמוד בטווח של 699 ₪ עד 899 ₪ לרוב. מצבר זה מכבה את הרכב בעת עצירה ובכך מסייע להפחית את צריכת הדלק ולהוריד את פליטת החומרים המזוהמים. 

מחיר מצבר AGM מבית שנפ יתחיל מ- 1200 ש”ח ובשל יתרונות רבים וחומרים מיוחדים מהם עשויים המצברים. לעומת זאת מצבר EFB מבית שנפ, יהיה זול משמעותית ויתחיל מ-599 ש”ח.

מצבר סטופ סטארט

מצבר בוש סטארט סטופ

בוש חברת מצברים גרמנית ידועה ומוכרת בשוק, מייצרת מצברים לרכבים שיש בהם את טכנולוגיית הסטארט סטופ. 

מצברים אלו הם מסוג EFB או AGM והם ללא טיפול כלל, אורך החיים שלהם גדול יותר ממצבר עופרת חומצה סטנדרטי, ביצועי ההתנעה שלהם טובים ומרובים יותר ויכולת פריקה וטעינה גם גבוהים יותר ממצבר סטדנרטי רגיל.

מצבר START STOP - למה זה טוב?

בשנים האחרונות המערכת המופלאה של סטארט סטופ פרצה לחיינו ומורכבת כמעט בכל הדגמים החדשים. יצרני הרכב תמיד יחפשו פתרונות של חסכון בדלק ובטכנולוגיה זו הם מצאו את הפתרון. 

המערכת נבנתה מתוך הבנה שהרכב עומד ברמזור או בפקק, אין לו צורך בכמות דלק רבה להפעלה של המנוע. לכן במצבים כאלו שהרכב עומד המערכת באופן יזום תכבה את הרכב, שתלחצו שוב על הגז הרכב יידלק ותמשיכו בנסיעה.

מצבר סטארט סטופ - לאיזה רכב מתאים?

מאזדה [MAZDA] – טכנולוגיה שפותחה בכדי לחסוך דלק, על ידי כיבוי של המנוע כאשר הרכב נעצר. מערכת סטארט&סטופ של מזדה משפרת משמעותית את צריכת הדלק בכ-8% ושומרת על תחושה נהיגה טבעית.
בנטלי – טכנולוגית Stop-Start הותאמה לראשונה ב2016, המערכת עוצרת את המנוע שהמכונית נעצרת או מתקדת באיטיות.
ב.מ.וו – אפשר לומר שBMW לקחה את המערכת הזו צעד אחד קדימה כשפיתחה את המערכת כך שאלטרנטור לא פועל ברוב הזמן ובעת האטה או בלימה, האלטרנטור מופעל כדי להטעין את המצבר. כיוון שהמצבר המורכב ברכב חווה עומסים שונים ממצבר רגיל, נוצרה טכנולוגיה ה-AGM שסופגת זאת.
סיטרואן מערכת הסטופ סטארט של סיטרואן פרצה בדגמים החל מ-2006. אולם לאחר מספר שנים הציגה סיטרואן מערכת מעודנת יותר שמשלבת את הסטארטר והאלטרנטור ליחידה אחת.
פיאט –  [FIAT] הציגה לראשונה את המערכת ב2008 בדגם של פיאט 500, לאחר מכן ב2009 הציגה בדגמים נוספים כמו אלפא רומיאו תוך שימוש במנוע טורבו.
שברולט – ב2008 הציגו לראשונה את המערכת וכבר ב2012 נכנס בדגמים נוספים כמו שברולט מאליבו וב2014 הודיעה החברה שגם בשברולט אימפלה מערכת סטארט-סטופ תכנס.
פורד – [FORD] ב2012 פורד הציגה לראשונה את המערכת בצפון אמריקה, ב2013 הודיעה החברה שטכנולוגית start-stop נכנסת בדגמי הפיוז’ן, f15, כתכונה שהיא סטנדרט ברכב ולא אופציה.
הונדה – [HONDA] מהראשונות שהציגו את המערכת הסטארט סטופ עוד מ1999 כאשר המערכת ההיברידית פרצה בשוק היפני.
יונדאי – יונדאי הכניסה את מערכת סטארט סטופ לא בהרבה מהדגמים שלה: יונדאי איוניק, יונדאי אקסנט / ורנה. 
אאודי – קיים ברוב הדגמים של החברה, פותח עם טכנולוגייה שפועלת על ידי דוושת הבלם. 
יגואר – הוצג לראשונה בשנת 2011 בדגמי XF וXJ ולאחר מכן בכל דגמי החברה.
קיה – קיה הציגה לראשונה את מערכת stop-start בקיה ריו ובחברה סוברים כי השילוב של כיבוי והדלקה בעת עצירה תורם בחסכון משמעותי של דלק ויחסוך משמעותית את זיהום האוויר.
וולוו – בשנת 2009 הציגה וולוו את טכנולוגיית Start / Stop תחת המותג ה-drive של החברה.
לנד רובר – מ2008 התאימה את מערכת  Stop / Start להפחתת צריכת דלק ופליטות בעוד 10%. מ2016 כל דגמי החברה של Land rover ו Range Rover מצוידים בטכנולוגיה זו.
אופל – החל משנת 2010 הציגה החברה בדגמי ה-FLEX ובשנים האחרונות ניתן לראות ברכבים נוספים של היצרנית.
רנו – החל משנת 2010 הציגה רנו את הטכנולוגיה בכל הדגמים האירופאים.
סוזוקי – משווקת כמערכת היברדית קלה וזמינה בדגמים הבאים: סוזוקי סוויפט, בלנו, איגניס האירופאים.
טויוטה – כבר ב1974 בדגם הטויוטה קראון, הצטיידו בסוזוקי במערכת הפעלה אוטומטית וטענו שיש חסכון משמעותי בגז (כ-10%). ב1997 נכנס בדגם טויוטה פריוס וכמו מאזדה, טויוטה המשיכה להציג את המערכת ברוב הדגמים החדשים שלה גם מחוץ לשוק היפני.
פולקסווגן – המערכת שכיחה ברוב הדגמים של פולקסווגן ומותאמת לכל הרכבים ובדומה ברכבי אאודי, גם כאן הטכנולוגיה פועלת על דוושת הבלם (לחיצה על הדוושה יוזמת את פעולת המנוע ותחל הנסיעה).

מצברי סטארט סטופ מותקנים ברכבים עם טכנולוגיה שגורמת לכיבוי הרכב בעת עצירה ברמזור או בפקק תנועה.

מצבר סטארט סטופ מעניק התנעה בטוחה, הפחתה של זיהום ושמירה על איכות הסביבה.

מצבר סטארט סטופ מתחיל ממחיר של 649 ש”ח כולל התקנה והגעה עד בית הלקוח.

מצבר זה מורכב בעיקר ברכבים שייוצרו בשנים האחרונות, ומגיע בשני סוגים: מצבר agm ומצבר efb. הרכבים שנהנים מטכנולוגיה זה הם הרכבים שייוצרו בשנים האחרונות, ביניהם: אאודי, מרצדס, ב.מ.וו, פולקסווגן, פורש, ניסאן ועוד.

במידה וקיימת ברכב שלכם מערכת זו, אין להרכיב מצבר רגיל שלא מותאם לטכנולוגיית עצור וסע.

מצברי סטארט סטופ מומלצים