מצבר 70 אמפר

מבצע מצבר 70 אמפר מחיר 699 ש"ח כולל התקנה!

מחפשים מצבר לרכב 70 אמפר ? יש ברשותכם מערכת סטופ סטארט (טכנולוגיית עצור וסע) או בכלל רכב פריקה עמוקה?

שיא המצבר מציעה את השירות המושלם עבורכם – שירות מצבר עד בית הלקוח לכלל סוגי המצברים בקיבולת 70A לא עלויות התקנה והגעה!

מצברי 70 אמפר מבית Schnapp רק ב – 629 ₪ 

מצבר בקיבולת 70 אמפר של וולטה רק מ – 629 ₪ 

מצבר 70 אמפר של חברת בוש רק ב – 699 ₪ (עם שנתיים אחריות)

אופציה לשירות הגעה עד הבית!

התאמת מצבר 70 אמפר לרכב

מצבר לרכב הוא מהאלמנטים החשובים לתפעול הרכב, וברכישת מצבר באיכות ירודה, ככל הנראה תמצאו את עצמכם לאחר תקופה קצרה עם תקלות ברכב. 

אם הגעתם לדף הזה, ככל הנראה תרצו לבצע קניית מצבר 70 אמפר לרכב שלכם – בשיא המצבר תוכלו למצוא מבחר ענק של מצברים בקיבול 70ah. עקב זאת, תוכלו לבחור את המצבר הטוב והאיכותי ביותר של החברה המנוסה ביותר.

מצבר 70 אמפר פריקה עמוקה

במידה ויש ברשותכם רכב תפעולי, עליכם להרכיב מצבר פריקה עמוקה אשר מיועדים לעשות שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בזמן שהמצבר היה בפעולה.

מצברים אלו מורכבים מלוחות מתכת המכילים חומצה ייחודית בריכוז גבוהה ובכך המצבר מקבל טעינה ממושכת לזמן ארוך. מצבר 70 אמפר פריקה עמוקה מבית שנפ במבצע מיוחד מבית שיא מצברים!

מצבר 70 אמפר סטופ סטארט

החלפת מצבר שנפ 70 אמפר start stop מחיר

מצברי סטארט סטופ הינם מצברים מיקרו היברידיים המכבים את הרכב בעצירה ובכך מספקים הפחתה משמעותית בנזקיי איכות הסביבה ומספקים חסכון משמעותי בדלק. ללא ספק, אצלנו תמצאו מצברים במבצע מיוחד משתלם במיוחד! צלצלו עכשיו וקבלו את המבצע שלנו.

מצבר סטופ סטארט

שירות מצברים בזול בכל אזור השרון והמרכז

בחברת שיא המצבר אנו נגיע בזמן המהיר ביותר – עד 60 דקות עם המתקינים המקצועיים ביותר אשר בודקים לפני כל התקנה את המצבר הישן ורק במידת הצורך מבצעים את ההחלפה. שירות החלפת מצבר בכל אזור השרון והמרכז עד בית הלקוח, הינו השירות המשתלם ביותר שתמצאו עבור מצברים 70 אמפר.