מצבר 60 אמפר

החלפת מצבר לרכב 60 אמפר מחיר מבצע מיוחד ב-499 ש"ח כולל התקנה!

קרוב לוודאי אם חיפשתם או מחפשים מצבר 60 אמפר לרכב, יש ברשותכם רכבים מסוג – מאזדה 3, סקודה אוקטביה, איסוזו, שברולט סוניק, מיצובישי אסטראז' ועוד. במדריך הבא תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על התאמת מצבר לרכב שלכם.

מצבר 60 אמפר

לאיזה רכב מתאים מצבר 60 אמפר?

מצבר למאזדה 3 או מצבר לניסאן קשקאי ורכבים נוספים, ידרשו הרכבה של מצבר 60ah. למעשה, זהו המצבר הפופולרי ביותר ומורכב ברוב הרכבים. כדי למנוע תקלות ולשמור על תקינות הרכב, עלינו להרכיב את המצבר הנכון.

איך נדע איזה מצבר עלינו להרכיב? באמצעות פתיחת מכסה מנוע ובדיקה למצבר המורכב כיום, או לחילופין, ניתן לפתוח את ספר הרכב ולבדוק איזה מצבר היצרן כותב בהוראות. יתרה מכך, תוכלו להיכנס ולהתאים מצבר לפי יצרן במדריך המפורט שלנו. 

איכות מובטחת - מצברי בוש 60 אמפר

מצבר בוש הגרמני ידוע בשל איכותו ועמידותו לאורך שנים. מחיר מצבר בוש 60 אמפר במבצע ב- 579 ש"ח והם מגיעים עם אחריות ל- 24 חודשים. מצברים אלו מותאמים לאקלים בישראל ומחזיקים בממוצע כ-שלוש שנים ואפילו יותר. 

במידה ואתם זקוקים למצבר חדש לרכב, עליכם לבדוק איזה מצבר מותקן לכם כרגע במכונית, או לפתוח את ספר הרכב ולבדוק איזה מצבר היצרן כותב בהוראות. אנו ממליצים לא להתפשר באיכות המצבר, וברור לחלוטין כי חברת בוש תענה לכם על הדרישות.

מחיר מצבר 60 אמפר מבית שנפ

החלפת מצברי שנפ 60 אמפר מחיר מבצע זול רק ב- 499 ₪ [ schnapp ]

שירות מצברי 60 אמפר בוש שנתיים אחריות מחיר זול רק ב- 579 ₪ [ BOSCH ] 

מבצע! מצברי וולטה 60 אמפר מחיר ב- 499 ₪  VOLTA

מצבר שנתיים אחריות במבצע מיוחד! מצברי ורטה 60 אמפר מחיר מ- 579 ₪ [ VARTA ]

בשיא המצבר תמצאו את השירות הטוב ביותר למצבר שנפ 60 אמפר מחיר זול רק  499 ₪ כולל התקנה ע"י צוות מוסמך עד 60 דקות מרגע ההזמנה. 

בין אם אתם זקוקים למצבר 50 אמפר, 55 אמפר או מצבר שנפ 65 אמפר מחיר הוגן כמו אצלנו – לא תמצאו בשום חנות ובהתחייבות. 

איך נדע שהלך המצבר?

במידה ואתם לא בטוחים ותרצו לבדוק את תקינותו של המצבר תוכלו לבחון מספר תקלות אשר מופיעות לסירוגין או באופן קבוע: 

  • קושי להרים או להוריד את החלונות באוטו. 
  • קושי בעת ניסיון להתניע.
  • בעת הכנסת המפתח לסוויץ' יש רעש של תקתוקים.

עם אחד מהסימנים האלו הופיע לכם, וסביר להניח שלא פעם אחת , ככל הנראה שהמצבר גמור והרכב זקוק להחלפה של מצבר חדש. 

מה זה מצבר 60 אמפר סטארט סטופ?

הרכב שלכם מכבה את עצמו בעת עצירה ברמזור או בפקק? כנראה שיש לכם את מערכת סטופ סטארט. לדוגמא, מצבר למאזדה 3 2014 ידרוש הרכבת מצבר 60 אמפר efb השונה ממחירו של מצבר 60ah רגיל ועלותו תעמוד על 780 ש"ח עם אחריות לשנתיים. מצבר 60 אמפר AGM המיועד לרכבי במוו, סקודה ודגמים נוספים, כבר יעלה יקר יותר – 920 ש"ח, בשל הרכיבים היקרים מהם עשויים מצברי AGM.

החלפת מצבר עד הבית מזמינים רק אצל מומחים

חשוב לקנות מצבר מחנות מצברים מוכרת וידועה שמספקת למצבר אחריות יצרן של 12 חודשים לפחות, אותה אפשר לממש בכל סניפי החברה קל וחומר שאין לדעת היכן המצבר יחליט פתאום לשבוק חיים. 

אנו ממליצים לרכוש מחברות מוכרות בישראל: שנפ , וולטה , ורטה וחברת מצברים גרמניים Bosch. במידה ואתם תקועים, לא משנה היכן, אנחנו נגיע עד אליכם ונבצע החלפה עד 60 דקות מרגע ההזמנה. אין בעיה של מצבר ? לא נחייב ולא נחליף!

מצבר 60 אמפר עם אחריות לשנה של חברת שנפ במבצע מטורף – רק ב 499 ש"ח כולל שירות והתקנה.

שירות מצבר עד הבית הוא ללא תוספת תשלום, מחיר המצבר שנספק לכם כולל בתוכו את עלויות ההרכבה והשירות.

במידה והמצבר מת ייתכן שתשמעו רעש של תקתוקים בניסיון להתניע את הרכב \ רדיו או מזגן בעוצמה נמוכה \ לוח שעונים עמום. 

במידה ועליכם לבצע החלפת מצבר, אנו ממליצים לרכוש מצבר שיחזיק לכם לאורך שנים ויתאים למזג האוויר בישראל, כמו מצברי שנפ ומצברי בוש האיכותיים.