מצבר 60 אמפר

מצבר 60 אמפר מחיר מבצע מיוחד ב479 ש"ח כולל הגעה והתקנה!

סביר להניח שאם אתם מחפשים מצבר 60 אמפר לרכב, יש ברשותכם רכבים מסוג: סקודה אוקטביה, איסוזו, מאזדה 3, שברולט סוניק, מיצובישי אסטראז' ועוד. במידה וכן, אתם במקום הנכון. במאמר הבא תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על התאמת מצבר לרכב שלכם.

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר 60 אמפר מחיר זול ושירות עד הבית, לפני שתיסעו למוסך או תזמינו שירותי דרך, נמליץ לכם על השירות מצברים שלנו, שיהווה עבור כל אחד פתרון יעיל של זמן ומחיר משתלם. בנוסף, אנו נספק לכם שירות 24 שעות ביממה בכל מקום שיהיה לכם נוח ויאפשר לכם להמשיך את השגרה כרגיל, ללא הפרעות.

מצבר לרכב 60 אמפר מחיר

מצבר שנפ 60 אמפר מחיר זול ואחריות

במידה ואתם זקוקים למצבר חדש לרכב, עליכם לבדוק איזה מצבר מותקן לכם כרגע במכונית, או לפתוח את ספר הרכב ולבדוק איזה מצבר היצרן כותב בהוראות. במידה ואתם לא יודעים איזה מצבר מתאים ברכב שלכם, אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו וננסה לעזור לכם בכל בעיה או שאלה שתשאלו. בשיא המצבר תמצאו את השירות הטוב ביותר למצבר שנפ 60 אמפר מחיר זול, ב449 ₪ כולל התקנה ללא עלות ושירות ע”י צוות מוסמך עד 60 דקות מרגע ההזמנה.

מצברים 60 אמפר מבצע עד בית הלקוח

בין אם אתם זקוקים למצבר 50 אמפר, 55 אמפר או מצבר שנפ 65 אמפר מחיר הוגן כמו אצלנו – לא תמצאו בשום חנות ובהתחייבות. בשיא המצבר תמצאו מצברים במבצע בכל סוגי האמפר שקיימים בשוק, לכל סוגי הרכבים, בשירות עד בית הלקוח ללא עלות נוספת של התקנה או הגעה ושירות. במידה ואתם מזמינים מאיתנו את שירות החלפת מצבר לרכב עד הבית, חשמלאי רכב יגיע אל האוטו שלכם, הוא יערוך בדיקה ויבדוק את טעינת מצבר ברכב. במידה והחשמלאי רכב הבין שאין בעיה במצבר, לא נחליף את המצבר הישן לחדש ולא נגבה מכם שקל.

מצבר לרכב 12v

במידה ואתם חווים בעיות עם המצבר ומופיעות תקלות שונות, לדוגמא: קושי שאתם מנסים להתניע, רעש של תקתוקים כאשר אתם מכניסים את המפתח לסוויץ’ , ככל הנראה, המצבר גמור והרכב זקוק להחלפה של מצבר חדש. חשוב לקנות מצבר מחנות מצברים מוכרת וידועה שמספקת למצבר אחריות יצרן של 12 חודשים לפחות, אותה אפשר לממש בכל הנסיפים של החברה, כיוון שאי אפשר אף פעם לדעת היכן המצבר יחליט פתאום לשבוק חיים. אנו ממליצים לרכוש מחברות מוכרות ומובילות בישראל: שנפ מצברים, וולטה מצברים, ורטה מצברים וBosch מצברים.

מצבר 60 אמפר מבצע והנחות בשירות שיא המצבר יחסוך לכם זמן וכסף!

מצבר שנפ 60 אמפר מחיר מבצע ב- 449 ₪.
מצבר בוש 60 אמפר מחיר מבצע ב- 449 ₪.

מצבר עד הבית חולון

• ללא עלות הובלה והתקנה
• שירות עד הבית 24 שעות

או השאירו פרטים ונחזור אליכם