איזה מצבר מתאים לרכב שלי?

התאמת מצבר לפי דגם רכב

בכדי לענות על השאלה " איזה מצבר מתאים לרכב שלי " ולבצע התאמה נכונה, יש לוודא מהו סוג המצבר שהרכב צריך, אשר תלוי בסוג הרכב, המנוע והשנתון. אם נעשה שימוש במצבר שגוי, הדבר עלול להוביל לבלאי מוקדם או אפילו לגרום לנזק משמעותי לרכב.

איזה מהמצברים עליכם להרכיב ברכב שלכם? היכנסו עכשיו ליצרן של המכונית שלכם ובדקו את כל המידע שיסייע לכם להתאים את המצבר הנכון.

חייגו עכשיו ואנחנו בדרך!

שירות מצבר לרכב עד הבית

המצברים אותם תוכלו למצוא בחברת שיא המצבר – מצבר עד הבית, הם מצברים חדשים מבית שנפ , בוש או וולטה. השירות במחיר הוגן ומשתלם מ-349 ש"ח והם כוללים שירות והתקנה עד בית הלקוח.

בהגעת המתקין הוא יבצע בדיקה למצבר הקיים ורק אם ימצא כי הוא תקול, המתקין יבצע החלפת מצבר ישן בחדש, ואתם תקבלו אחריות על מצבר לתוקף של שנה או שנתיים (תלוי במותג), עם תעודת אחריות מקורית מהיצרן אותה תוכלו לממש בכל סניפי החברה הפזורים ברחבי הארץ. 

איזה מצבר מתאים לרכב שלי

כאשר אתם מחפשים מצבר מתאים לרכב חשוב לוודא שאתם מקבלים את המצבר הנכון. קיימים בשוק הרבה מותגים וסוגים שונים של מצברים לרכב, לכל אחד יתרונות וחסרונות משלו והדבר הראשון שיש לבדוק הוא התאמה של המצבר לסוג הרכב שלכם.

כמו כן, חיוני להתאים את המצבר לרכב שלך על מנת שיעבוד ביעילות. זה יכול לכלול דברים כמו בדיקה שהחיבורים מאובטחים כהלכה, החיווט הושלם והמסופים נקיים מקורוזיה. על ידי התאמת מצבר לפי המותג והדגם שלו, תוכלו להבטיח שמכוניתכם תוכל להתניע במהירות וללא כל בעיות.

כיוון שכל מצבר דורש הרכבה של מצבר אחר, לדוגמא, רכבי מאזדה זקוקים למצבר 60 אמפר ודייהטסו סיריון זקוקה ל- מצבר 46 אמפר. דוגמא נוספת, מצבר לקיה פיקנטו 2014 הינו מצבר 40 אמפר וקיה פורטה דורשת מצבר 55 אמפר.

כאשר תרצו להרכיב מצבר בדגמי סובארו אאוטבק או סובארו אימפרזה לרוב מורכב בהם מצבר 60 אמפר גבוה יפני רגיל, מלבד הרכבים החדשים ששם יש מצבר סטארט סטופ שלו יש שני סוגים: מצבר EFB ומצבר AGM סטארט סטופ. 

התאם מצבר לפי מידת אמפר

כאשר תרצו לבצע התאמת מצבר לפי מידת האמפר הדרושה לכם, תוכלו להיכנס אל מחירון המצברים המלא שלנו, עם פירוט של מחירי מצברים לפי כל מידות האמפר האפשריות ולפי מותגי המצברים המובילים בשוק.

חשוב לדעת כי לכל מצבר יש את קיבול האמפר והמתח שהוא דורש. לדוגמא, מצבר שנפ 40 אמפר מותאם לרכבים בקטגוריה של סופר מיני מסוג: קיה פיקנטו, יונדאי I10 2009, יונדאי I10 2011, טויוטה היברדית, סוזוקי אלטו ודגמים נוספים.

לעומת זאת, מצבר שנפ 60 אמפר מותאם לרכבים משפחתיים ורכבים בקטגוריית מנהלים כמו מאזדה 626, מאזדה 323, מאזדה 5, סובארו אימפרזה, סובארו B4, סובארו B3, מיצובישי סופאר לאנסר, מיצובישי אאוטלנדר, מיצובישי ספייס סטאר, טויוטה קורולה, טויוטה ראב 4, טויוטה קאמרי וכדומה.