איזה מצבר מתאים לרכב שלי?

התאמת מצבר לפי דגם רכב

בכדי לענות על השאלה " איזה מצבר מתאים לרכב שלי " ולבצע התאמת מצבר נכונה, תוכלו לבצע בכלי החיפוש של מצברים לרכב לפי דגם, שנתון ופרמטרים נוספים. איזה מהמצברים עליכם להרכיב ברכב שלכם? היכנסו עכשיו ליצרן של המכונית שלכם ובדקו את כל המידע שצריך לדעת בכדי להתאים את המצבר הנכון.

חייגו עכשיו ואנחנו בדרך!

איזה מצבר מתאים לרכב שלי

כאשר אתם רוצים לדעת איזה מצבר להתאים לרכב שלכם, דעו כי לרוב סוגי הרכבים יש מצברים שונים, כמובן שהכל תלוי בסוג הרכב ובשנתון שלו. רכבי מאזדה זקוקים למצבר 60 אמפר גבוהה יפני, או מצבר סטארט סטופ efb ודייהטסו סיריון זקוקה למצבר 46 אמפר. בדגמי קיה המצבר יהיו לרוב בין מצברים 40 אמפר לבין מצברים 55 אמפר, לדוגמא: מצבר לקיה פיקנטו 2014 הינו מצבר 40 אמפר וקיה פורטה דורשת מצבר 55 אמפר.

כאשר תרצו להרכיב מצבר בדגמי סובארו אאוטבק או סובארו אימפרזה לרוב מורכב בהם מצבר 60 אמפר גבוה יפני רגיל, מלבד הרכבים החדשים ששם יש מצבר סטארט סטופ שלו יש שני סוגים: מצבר EFB ומצבר AGM סטארט סטופ. 

התאם מצבר לפי מידת אמפר

כאשר תרצו לבצע התאמת מצבר לפי מידת האמפר הדרושה לכם ( ניתן לוודא איזה מצבר מתאים לפי הוראות היצרן בספר הרכב ) תוכלו להכנס אל מחירון המצברים המלא שלנו, עם פירוט של מחירי מצברים לפי כל מידות האמפר האפשריות ולפי מותגי המצברים המובילים בשוק.

חשוב לדעת שלכל מצבר יש את קיבול האמפר והמתח שהוא דורש, בהתאמה לגודל הרכב ולמנוע המורכב בו. לדוגמא, מצבר שנפ 40 אמפר מותאם לרכבים בקטגוריה של סופר מיני מסוג: קיה פיקנטו, יונדאי I10 2009, יונדאי I10 2011, טויוטה היברדית, סוזוקי אלטו ורכבים בדגמי הסופר מיני, המכוניות הקטנות.

לעומת זאת, מצבר שנפ 60 אמפר מותאם לרכבים משפחתיים ורכבים בקטגוריית מנהלים כמו מאזדה 626, מאזדה 323, מאזדה 5, סובארו אימפרזה, סובארו B4, סובארו B3, מיצובישי סופאר לאנסר, מיצובישי לאנסר, מיצובישי אאוטלנדר, מיצובישי ספייס סטאר, טויוטה קורולה, טויוטה ראב 4, טויוטה קאמרי וכדומה.

שירות מצבר לרכב עד הבית

המצברים אותם תוכלו למצוא בחברת שיא המצבר – מצבר עד הבית, הם מצברים חדשים מבית שנפ , בוש או וולטה. השירות במחיר הוגן ומשתלם מ-349 ש"ח והם כוללים שירות והתקנה עד בית הלקוח.

במידה וזה לא בעיה במצבר לא נחייב בשירות ולא נחליף את המצבר. בעת הגעת חשמלאי רכב מוסמך אל הבית שלכם (או כל מקום אחר בו יהיה לכם נוח), אנו נבצע בדיקה של המצבר ברכב ובדיקת האלטרנטור שנותן טעינה למצבר, בדיקת זליגת חשמל שזוהי גניבת זרם מצרכנים שהרכב כבוי לדוגמא: מנורה נשארת בפגז' שהאוטו נשאר כבוי.

במידה שנבצע החלפת מצבר ישן בחדש אתם תקבלו למצבר החדש בין 12 ל24 חודשי אחריות, עם תעודת אחריות מקורית מהיצרן אותה תוכלו לממש בכל סניפי החברה הפזורים ברחבי הארץ.