מצברים למשאית

מצברים למשאיות בזול

הגיע הזמן לבצע החלפת מצבר למשאית שלכם? שיא המצבר לרשותכם 24 שעות. מצבר אמין ואחריות יצרן מלאה.


מצבר עד הבית למשאית

שירות עבור החלפת מצבר עד הבית פועל 24 שעות ביממה בכל אזור המרכז. בתוספת תשלום נוכל להגיע למיקום רחוק יותר. במסגרת שירות החלפת מצבר למשאית עד בית הלקוח, יגיע בעל מקצוע מטעמנו עד 60 דקות מרגע הקריאה. בסיום ההתקנה, תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן של עד כ-24 חודשי אחריות. אנו משווקים את מצברי שנפ למשאית ואת מצברי BOSCH למשאית עד בית הלקוח.

החלפת מצבר למשאית

ישנם מספר רב של סוגי מצבר למשאית. כל מצבר למשאית משתנה בהתאם לצרכי השימוש בו. בנוסף, גם גודל המשאית, סוג המשאית, כמות ההתנעות משפיעות על בחירת המצבר. מצברים למשאית מיועדים למגוון סוגים שונים של שימושים: מצבר למשאית מנוף, מצבר למשאית עם רמפה חשמלית, מצבר לגרר, מצבר למשאית איסוזו 7.5 טון ועוד. בנוסף, למשאיות נדרשת התקנה של שני מצברים. כאשר מדובר בהחלפת מצבר למשאית שמערכת החשמל בו דורשת 24 וולט – יש להתקין שני מצברים שכוחם 12 וולט, המתחברים בטור המספק מתח של 24 וולט. כמובן חשוב לזכור, כאשר אחד מהמצברים תקול, עליכם להחליף את שני המצברים.

החלפת מצבר למשאית
החל מ449 ₪!

24 שעות ביממה
אחריות יצרן מלאה
מצבר במחיר הוגן ,מקצועי ושירות אישי

החלפת מצבר למשאית

מהי תוחלים חיים של מצברים למשאית?

במדינת ישראל מצברים למשאית שובקים חיים לאחר שנתיים וחצי בדרך כלל. למשאיות נדרשות התקנה של שני מצברים. במידה והחלטתם להחליף רק מצבר אחד מבין השנים, זמן קצר לאחר מכן גם המצבר החדש וגם המצבר הישן ייהרסו. כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר למשאית, עליכם לבדוק מה המצבר המותאם למשאית שלכם מבחינת גודל ואמפר. אנו ממליצים להסתכל בהוראות של היצרן או להתקשר אלינו ונעזור לכם להתאים מצבר למשאית שלכם. בשיא המצבר תמצאו את המחירים הטובים ביותר למצברים למשאית מבית שנפ ומבית בוש.

איזה מצבר מתאים למשאיות?

לרוב, מצברים למשאית הם מצברים המורכבים במשאית שמערכת החשמל בה 24 וולט, ובה מורכבים שני מצברים של 12 וולט. ניתן לנסות להיעזר ברכב פרטי וכבלים אך אנו לא ממליצים כלל. מומלץ להשתמש בבוסטר של 24 וולט, או בזוג מצברים שחיברתם גשר והפכתם ל24 וולט. עם זאת, במידה ובחרתם להיעזר ברכב פרטי וכבלים, לא בטוח שתצליחו להניע את המשאית. הפעולות שאנחנו ממליצים לכם לעשות: קחו את הכבלים מהרכב המונע וחברו אותם לקוטב של הפלוס והמינוס במצבר יחיד מבין השניים במשאית. זכרו, כאשר אתם מחברים את המצבר מהרכב הפרטי למשאית, וודאו שחיברתם למצבר אחד מבין השניים במשאית שהוא 12 וולט ולא לשני המצברים במשאית.