מצברים למשאית

מצברים למשאיות בזול

הגיע הזמן לבצע החלפת מצבר למשאית שלכם? מחפשים שירות החלפת מצבר עד הבית

שיא המצבר לרשותכם 24 שעות! כל המצברים הכי אמינים, איכותיים במחירים המשתלמים ביותר!

מצבר למשאית

מצבר עד הבית למשאית

שירות עבור החלפת מצבר עד הבית פועל 24 שעות ביממה בכל אזור המרכז. בתוספת תשלום נוכל להגיע למיקום רחוק יותר. במסגרת שירות החלפת מצבר למשאית עד בית הלקוח, יגיע בעל מקצוע מטעמנו עד 60 דקות מרגע הקריאה.

בסיום ההתקנה, תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן של עד כ-24 חודשי אחריות. אנו משווקים את מצברי שנפ למשאית ואת מצברי BOSCH למשאית עד בית הלקוח.

החלפת מצבר למשאית - איזה סוגי מצברים קיימים?

ישנם מספר רב של סוגים של מצברים למשאית. כל מצבר למשאית משתנה בהתאם לצרכי השימוש בו. בנוסף, גם גודל המשאית, סוג המשאית, כמות ההתנעות משפיעות על בחירת המצבר. 

מצברים למשאית מיועדים למגוון סוגים שונים של שימושים: מצבר למשאית מנוף, מצבר למשאית עם רמפה חשמלית, מצבר לגרר, מצבר למשאית איסוזו 7.5 טון ועוד. 

כמה מצברים עלינו להתקין במשאית?

למשאיות נדרשת התקנה של שני מצברים. כאשר מדובר בהחלפת מצבר למשאית שמערכת החשמל בו דורשת 24 וולט – יש להתקין שני מצברים שכוחם 12 וולט, המתחברים בטור המספק מתח של 24 וולט. 

כמובן חשוב לזכור, כאשר אחד מהמצברים תקול, עליכם להחליף את שני המצברים.

מצברים למשאיות בזול

החלפת מצבר למשאית החל מ- 449 ₪!

  • תעודת אחריות יצרן מקורית
  • מצבר במחיר הוגן בשירות עד הבית
  • שירות מקצועי, אישי ומסור!​

שירות החלפת מצבר למשאית

מהי תוחלת חיים של מצברים למשאית?

במדינת ישראל תוחלת חיים של מצברים למשאית עומדת על שנתיים וחצי בדרך כלל. למשאיות נדרשות התקנה של שני מצברים. במידה והחלטתם להחליף רק מצבר אחד מבין השנים, זמן קצר לאחר מכן גם המצבר החדש וגם המצבר הישן ייהרסו. 

כאשר אתם זקוקים להחלפת מצבר למשאית, עליכם לבדוק מה המצבר המותאם למשאית שלכם מבחינת גודל ואמפר. 

אנו ממליצים להסתכל בהוראות של היצרן או להתקשר אלינו ונעזור לכם להתאים מצבר למשאית שלכם. בשיא המצבר תמצאו את המחירים הטובים ביותר למצברים למשאית מבית שנפ ומבית בוש.

איזה מצבר מתאים למשאיות?

לרוב, מצברים למשאית הם מצברים המורכבים במשאית שמערכת החשמל בה 24 וולט, ובה מורכבים שני מצברים של 12 וולט. 

ניתן לנסות להיעזר ברכב פרטי וכבלים אך אנו לא ממליצים כלל. מומלץ להשתמש בבוסטר של 24 וולט, או בזוג מצברים שחיברתם גשר והפכתם ל24 וולט. 

כיצד ניתן להתניע משאית עם כבלים?

במידה ובחרתם להיעזר ברכב פרטי וכבלים, לא בטוח שתצליחו להניע את המשאית. הפעולות שאנחנו ממליצים לכם לעשות: 

קחו את הכבלים מהרכב המונע וחברו אותם לקוטב של הפלוס והמינוס במצבר יחיד מבין השניים במשאית. זכרו, כאשר אתם מחברים את המצבר מהרכב הפרטי למשאית, וודאו שחיברתם למצבר אחד מבין השניים במשאית שהוא 12 וולט ולא לשני המצברים במשאית.

החלפת מצברים למשאית במבצע מיוחד!