מצברים בחולון

מצברים עד בית הלקוח במבצעים משוגעים מ- 349 ש"ח!

הרכב שלכם לא מניע באזור חולון ואתם זקוקים לחילוץ והחלפת מצבר לרכב, שירות מצבר עד הבית מחברת שיא המצבר הינו הפתרון המושלם עבור כל אחד שתקוע עם מצבר! 

מצבר לרכב בחולון - היכן ניתן למצוא חנות מצברים בחולון?

המצבר הינה הסוללה ברכב שלנו אשר מספקת וגורמת להפעלת כלל הרכיבים החשמליים ברכב. 

כאשר רציתם להתחיל את היום שלכם סביר להניח שגיליתם שהמצבר מת או בדרך לסיים את חייו ובמידה ואתם זקוקים להחלפת מצבר מהירה באזור חולון, אזור, בת ים והסביבה, מומלץ להזמין שירות החלפת מצבר עד הבית המהווה הפתרון המושלם עבור כל אחד! 

מצברי שנפ בחולון במבצע מיוחד

חשוב לרכוש מצבר לרכב שיעניק לנו תקופת חיים ממושכת ולא יתקלקל במהרה. המצברים האיכותיים, החזקים העמידים אשר מתאימים לאקלים הישראלי ניתן לקנות מבית חברת מצברי שנפ יחזיקו לכם בממוצע מעל שלוש שנים ויספקו לכם את הביטחון המלא ברכישה חדשה של מצבר. 

מצבר לרכב מחזיק כשלוש שנים ויותר וזה עסק שאינו זול, לכן חשוב לבחור בחברה מוכרת וידועה בשוק המצברים אשר יספק לכם שקט וביטחון לכמה שנים.

מה חשוב לוודא לפני שרוכשים מצבר חדש?

בקניית מצבר חדש, יש לוודא מה המצבר המותאם לרכב שלנו מול גורם מקצועי או חשמלאי רכב. אין לחסוך עלויות ולהרכיב מצבר שלא מותאם לסוג הרכב שלכם. 

יתרה מזאת, עליכם לשים לב, מצבר חדש יגיע עם תוקף אחריות לתקופה של 12 חודשים לפחות ובמידה ומציעים לכם פחות מזה, אנו לא ממליצים לרכוש.

בנוסף, עליכם לבקש תעודת אחריות מקורית מטעם היצרן ולבדוק האם ניתן לממש את האחריות בסניפים נוספים. חשוב לציין, מצבר חדש המגיע עם אחריות של פחות משנה, לא כדאי לקנות.

מצברים במבצע לתושבי חולון!

מצברים לרכב בחולון מ449 ₪!
שירות החלפת מצבר 24 שעות
אחריות יצרן מלאה.

מצבר עד הבית בחולון

מצברים למשאיות - איפה מומלץ לרכוש?

ישנם מספר רב של סוגים של מצברים למשאית. בחירת המצבר תלויה בהתאם לסוג המשאית שיש ברשותכם, השנתון ותדירות השימוש בו. יתרה מזאת, גודל, סוג, כמות ההתנעות הן אלו שישפיעו על מחיר החלפת מצבר למשאית. למשל, מצבר למשאית מנוף או מצבר למשאית איסוזו 7.5 טון ידרשו מצבר שונה בגודלו, מבנהו וכתוצאה מכך גם במחיר. 

המשאית שלכם לא מניעה ואתם מחפשים החלפת מצבר למשאית ? פנו אלינו – שיא המצבר תספק לכם אתם האיכות הטובה ביותר עד 60 דקות.

החלפת מצברים לקלנועית

הקלנועית מיועדת לאנשים עם קושי להתנייד כמו קשישים או בעלי מוגבלות כלשהי הזקוקים לנסיעות קצרות בעיר. קלנועית הינו כלי רכב קטן וחשמלי המיועד לאחד או שני נוסעים, המסייע להם בעיקר לניידות בעיר ובסביבה הקרובה אליהם. 

במידה ואתם בסיטואציה בה אתם מחפשים מצבר לקלנועית אפיקים או כל חברה אחרת, אנו פה בכדי לעזור לכם במהרה ובמקצועיות הגבוהה ביותר. 

מצברי בוש - איכות מובטחת

במידה ותרצו מצבר איכותי במחיר משתלם אנו ממליצים לרכוש את מצברי בוש עם שנתיים אחריות במחיר הזול ביותר! לדיקו הינה יבואנית מצברי בוש, האיכותיים והמובילים בעולם. 

ניתן למצוא אצלנו את מצבר בוש בחולון למגוון סוגי רכבים: מצבר בוש לרכב, מצבר בוש לאופנוע, מצבר בוש לקטנוע, מצבר בוש פריקה עמוקה, מצבר בוש למשאית ועוד מגוון רחב של מצברים.

מחיר מצבר לרכב נע בין 349 ש"ח ל- 549 ש"ח. תלוי בסוג הרכב ובשנתון, במותג מצברים ובמספר חודשי האחריות שתרצו לקבל.

שירות החלפת מצבר עד בית הלקוח הוא ללא תוספת תשלום. אם אין בעיה של מצבר והגענו אל הרכב שלכם, אנחנו לא נחייב אתכם וגם לא נחליף לכם את המצבר.

תוקף האחריות שתקבלו על מצבר חדש הוא 12 חודשים, 18 חודשים, 20 חודשים או 24 חודשים.

בממוצע, מצבר מחברה אמינה יחזיק לכם שנתיים וחצי עד שלוש שנים לפחות.