החלפת מצבר לאופנוע

מצבר לאופנוע עד הבית

החלפת מצבר לאופנוע עד הבית

שירות מצברים עד הבית לאופנוע פועל 24 שעות ביממה בכל אזור המרכז ובתוספת תשלום נוכל להגיע למיקום רחוק יותר. במסגרת שירות החלפת מצבר לאופנוע עד בית הלקוח, יגיע בעל מקצוע מטעמנו עד 60 דקות מרגע הקריאה. בסיום ההתקנה תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן. אנו משווקים את מצברי שנפ לאופנועים, קטנועים וטרקטורונים אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומתאימים במיוחד לאקלים הישראלי.

מתי צריך להחליף מצבר?

כאשר האופנוע יעשה לכם התנעות קשות בשעות הבוקר, או כאשר תהיו זקוקים למספר התנעות עם המפתח, סימן שהמצבר אינו תקין וצריך להחליפו. לפני החלפת מצבר לאופנוע, כמובן שחשוב לוודא, שהסלילים באופנוע תקינים ומייצרים טעינה תקינה למצבר בהספק 13 וולט עד 14.5 וולט. אם המצבר באופנוע התקלקל ואתם זקוקים להחלפה של מצבר חדש, פנו אלינו לייעוץ ונעזור לכם לטפל בבעיה תוך הגעה זריזה והמשך נסיעה בטוחה.

מצבר לאופנוע
החל מ₪349!

מבצעים מיוחדים לשנת 2020! מצברים עם אחריות יצרן מלאה במבצע מיוחד ללא עלות התקנה. שירות 24 שעות ביממה.

להזמנת מצבר לאופנוע

כמה זמן יש אחריות על מצבר?

בדרך כלל מצבר לאופנוע יגיע עם אחריות של 3 עד 6 חודשים. עם זאת, אפשר למצוא מצברים עם יותר חודשי אחריות. המצברים אותם אנו מספקים הינם מצברים בכל סוגי האופנועים והמחירים אצלנו הם המחירים הטובים ביותר שתמצאו.

אורך חיים של מצבר לאופנוע

מצבר לאופנוע ומצבר לקטנוע בדרך כלל יהיו בעלי תוחלת חיים נמוכה יותר מרכבים פרטיים. בממוצע תוחלת חיים של מצבר לאופנוע, יהיה בין שנה וחצי לשנתיים. לעומת זאת מצבר לקטנוע, יחזיק בין שנה וחצי לשנתיים וחצי. אורך חיי מצבר לאופנוע תלוי במספר גורמים ביניהם כמות ההתנעות ותדירות השימושים בו.

טעינת מצבר לאופנוע

למרבה הצער לא יהיה קל לזהות מצבר שמסיים את תפקידו. לעיתים אנו נתקל בסיטואציה של קושי בהתנעה, מה שיעיד שהמצבר עתיד להפסיק את עבודתו, או שפתאום האורות יהיו עמומים פתאום. בנוסף, קושי של המזגן לקרר עשוי גם לנבוע ממצבר שהולך לסיים את חייו. במידה וחלפו 3 שנים מהפעם האחרונה שהחלפתם מצבר, כדאי לשקול רכישת מצבר חדש.

מצבר לאופנוע יד 2

כאשר רוצים לחסוך בעלויות, ניתן לרכוש מצבר מחודש לאופנוע או מצבר יד שנייה לאופנוע. ברגע שנתקלתם בסיטואציה בה המצבר התקלקל באופנוע, אתם כבר לא צריך לבקש מגרר להגיע או שירותי דרך, מה גם שלא צריך להגיע במיוחד למוסך ששם העלויות גבוהות למצבר חדש. ניתן להתקשר לשירות מצבר עד הבית ולחסוך כסף וזמן מיותר. שירות זה נחשב חסכוני כיוון שלב ליבה של עסק כזה הינו החלפת מצברים והמחירים לרוב זולים יותר באופן משמעותי ממוסך או גרר.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של מצברים: מצבר ליתיום, מצבר לאופנוע הונדה, מצבר יד 2 לאופנוע ועוד. בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר עד הבית בזמן קצר ובמחיר הוגן.