מצבר לקרוואן

מצבר פריקה עמוקה לקרוואן וסירות

מצבר פריקה עמוקה לקראוון

מצבר לקראוון הינו מצבר שמיועד לתהליך של פריקה עמוקה שזהו תהליך בו המצבר מטעין את עצמו בכל פעם מחדש באמצעות שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בו בזמן שהתנענו את הרכב. מצברים אלו קיימים כמצברים חומצה עופרת, AGM ליתיום וג'ל. מצבר פריקה עמוקה לקראוון מומלץ הינו מבית מצבר טרוג'אן שיבואנית המצברים המוצלחת ביותר, מצברי שנפ מייבאת לארץ ומספקת מקסימום איכות בדומה למצברים שלהם.

למה רצוי לרכוש מצבר ליתיום לקרוואן ?

מצבר ליתיום הינו מצבר שמיועד לישומי גיבוי , UPS , אספקת חשמל לגיבוי, קרוואנים, רכבי גולף וכדומה. בהשוואה למצברים מסוג של חומצה עופרת, הן קלות יותר ואינן גופרתיות, נטענות בצורה מהירה יותר, יכולת הפריקה העצמית שלהן נמוכה בהרבה, ידידותיות לסביבה ומגנות על התאים של הסוללה. בין אם אתם מחפשים מצברי ליתיום פריקה עמוקה או מצבר ליתיום לרכב, ניתן למצוא אצל שיא מצברים ולהנות משירות מהיר ומקצועי עד 60 דקות במחיר המשתלם ביותר!

מצברים ימיים ב- 599 ₪ כולל התקנה!

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר פריקה עמוקה בזמן קצר ובמחיר הוגן.

מצברים פריקה עמוקה ב- 599 ש"ח עם אחריות יצרן מלאה.

מצבר פריקה עמוקה לקרוואן

להזמנת מצבר חייגו עכשיו

איזה מצבר מתאים לקראוון ?

ישנם קראוונים שזקוקים למצבר בקיבול אמפר נמוך כמו מצבר 70 אמפר פריקה עמוקה אולם ישנם קראוונים הדורשים הרכבה של מצברים גדולים יותר, כמו מצבר 250 אמפר.

מצברים למערכות סולאריות עצמאיות דורשים הרכבה של מצבר לפי סוג השימוש בו, לדוגמא: קרוואנים הינם סגורים ובשל כך מומלץ להרכיב מצבר ג'ל ולא מצבר עופרת חומצה כיוון שהן פולטות גזים רעילים מסרטנים. כאשר בוחרים מצבר לקרוואן או סירה או כל מצבר המיועד לפריקה עמוקה, אתם זקוקים למצבר בעל כוח גדול המיועד לתת אספקה גבוהה למספר גדול של צרכנים הדורשים חשמל ועובדים יחדיו בו זמנית.

מצברים במבצע לקרוואן רוכשים אצל שיא מצברים לרכב!

במידה ואתם זקוקים למצבר חדש לקרוואן, סירה, יאכטה, מערכות גיבוי או כל סוגי המצברים שתצטרכו, תוכלו להזמין אותנו ולהנות ממצבר בשירות עד בית הלקוח. בסיום ההתקנה, תקבלו תעודת אחריות מקורית מהיצרן של 12 חודשים או 24 חודשי אחריות. אנו משווקים את מצברי שנפ ואת מצברי בוש האיכותיים עם אורך חיים של שלוש שנים לפחות.