היתרונות בהחלפת מצבר עד הבית

מצבר עד הבית

שירות החלפת מצבר עד הבית

נתקעתם עם הרכב והמצבר שבק חיים? יש לנו פתרון מהיר ויעיל עבורכם שיעזור לכם להמשיך את היום במהרה. במאמר הבא נעזור לכם להבין מה זה השירות של מצבר עד הבית ולמה כדאי לכם להזמין משיא המצבר!

תקלות שמעידות על מצבר תקול

כל כמה שנים עלינו להחליף מצבר מכיוון שתוחלת \ אורך חיים של מצבר עומד בממוצע בישראל על שלוש שנים. תקלות שמעידות על מצבר תקול אשר תוכלו לשים לב אליהן עוד לפני שהמצבר שובק חיים לגמריי הם:

  • הרכב לא מתניע בקלות, יש סוג של קושי בהתנעה ו\או רעש של תקתוקים בעת הכנסת המפתח לסוויץ'.
  • מזגן פועל בצורה חלשה, כמו כן גם החלונות יעלו באיטיות ואולי גם אורות הרכב יפעלו בצורה עמומה ולא באופן רגיל.

הייחודיות בהזמנת שירות מצבר עד הבית

המצבר הוא זה שמעניק למערכות ברכב את החשמל וכאשר המצבר שבק חיים עלינו לא להילחץ, אלא, להכיר את השירות המהיר והנוח של הזמנת מצבר לרכב עד הבית. 

השירות יחסוך לכם זמן, כסף ובמהרה תחזרו לשגרה שלכם כאשר יגיע עד אליכם מתקין מקצועי עם מצבר חדש ותוך דקות ספורות יחזיר את הרכב שלכם לפעולה. 

ואיך נדע אם באמת המצבר תקול?

חשוב לציין, יכולות להיות בעיות אחרות כאשר הרכב לא מניע או נתקע בזמן נסיעה ולא תמיד זה מצבר תקול. 

כאשר תזמינו את השירות של שיא המצבר, טרם החלפת המצבר המתקין יבצע בדיקה כדי לווקא האם באמת הבעיה היא של מצבר או אלטרנטור \ סטרטר ורק במידת הצורך יבצע את ההחלפה.

כמובן שהמצבר החדש יורכב בהתאם לסוג המנוע והשנתון של הרכב.

מאמרים נוספים

איך יודעים איזה מצבר לקנות

איזה מצבר מומלץ לקנות

אחד הרכיבים שנוטים לעשות בעיות ברכב הוא המצבר. מצבר מתקלקל לעיתים קרובות מכיוון שישנן לא מעט סיטואציות שיכולות להוציא אותו מכלל שימוש: בין אם המצבר

למידע נוסף
שנפ מצברים

שנפ מצברים

למה לבחור בשנפ מצברים? כאשר שומעים מצבר שנפ יודעים שמדובר בחברה אמינה ומבטיחה איכות אינסופית בכל המוצרים אותם היא משווקת ולא סתם היא תופסת את

למידע נוסף