היתרונות בהחלפת מצבר עד הבית

מצבר עד הבית

שירות החלפת מצבר עד הבית

נתקעתם עם הרכב והמצבר שבק חיים? יש לנו פתרון מהיר ויעיל עבורכם שיעזור לכם להמשיך את היום במהרה. במאמר הבא נעזור לכם להבין מה זה השירות של מצבר עד הבית ולמה כדאי לכם להזמין משיא המצבר!

תקלות שמעידות על מצבר תקול

כל כמה שנים עלינו להחליף מצבר מכיוון שתוחלת \ אורך חיים של מצבר עומד בממוצע בישראל על שלוש שנים. תקלות שמעידות על מצבר תקול אשר תוכלו לשים לב אליהן עוד לפני שהמצבר שובק חיים לגמריי הם:

  • הרכב לא מתניע בקלות, יש סוג של קושי בהתנעה ו\או רעש של תקתוקים בעת הכנסת המפתח לסוויץ'.
  • מזגן פועל בצורה חלשה, כמו כן גם החלונות יעלו באיטיות ואולי גם אורות הרכב יפעלו בצורה עמומה ולא באופן רגיל.

הייחודיות בהזמנת שירות מצבר עד הבית

המצבר הוא זה שמעניק למערכות ברכב את החשמל וכאשר המצבר שבק חיים עלינו לא להילחץ, אלא, להכיר את השירות המהיר והנוח של הזמנת מצבר לרכב עד הבית. 

השירות יחסוך לכם זמן, כסף ובמהרה תחזרו לשגרה שלכם כאשר יגיע עד אליכם מתקין מקצועי עם מצבר חדש ותוך דקות ספורות יחזיר את הרכב שלכם לפעולה. 

ואיך נדע אם באמת המצבר תקול?

חשוב לציין, יכולות להיות בעיות אחרות כאשר הרכב לא מניע או נתקע בזמן נסיעה ולא תמיד זה מצבר תקול. 

כאשר תזמינו את השירות של שיא המצבר, טרם החלפת המצבר המתקין יבצע בדיקה כדי לווקא האם באמת הבעיה היא של מצבר או אלטרנטור \ סטרטר ורק במידת הצורך יבצע את ההחלפה.

כמובן שהמצבר החדש יורכב בהתאם לסוג המנוע והשנתון של הרכב.

מאמרים נוספים

מצבר START STOP

מצבר START STOP

מצברי עצור וסע הינם מצברים המותאמים לרכבים מיקרו היברדיים, אשר מכבים את עצמם בעת עצירה מוחלטת.  במאמר הבא נעזור לכם להבין איזה מצבר מתאים בסוג

למידע נוסף
מצבר נייד לרכב

מצבר נייד לרכב

מה זה מצבר נייד לרכב ? הן הפכו ללהיט ענק בשנים האחרונות בעיקר בתקופת הקורונה והן מצילות לא מעט נהגים מלחייג לחברות חילוץ או לעצור

למידע נוסף
נורת מצבר דולקת

נורת מצבר דולקת

נורת מצבר דולקת או נדלקת לסירוגין ? כל מה שאתם צריכים לדעת במדריך המלא כמו רוב האנשים לא נבדוק סתם ככה מצבר לרכב עד שלא נתקל

למידע נוסף