מצברים בקריות

שירות מצבר עד הבית בקריות \ חיפה

כאשר מצבר הגיע לסיום תוחלת חייו, עליכם לקחת בחשבון את העלויות והתאמת המצבר הנכון לפי סוג הרכב שלכם. 

כיצד נדע האם הבעיה היא באמת של מצבר? ובמידה וכן הבעיה היא ממצבר תקול,  היכן ניתן לרכוש מצבר לרכב עד הבית בקריות ובחיפה בשירות נוח ומהיר? באנו לעזור!

החלפת מצבר בקריות

אחת הפעולות, המסורבלות ביותר בטיפול הרכב, הינה החלפת מצבר. זאת, מפני שרבים אינם מבינים, ומתמקצעים בסוגי המצברים השונים.

במידה ואתם גרים באזור חיפה או הקריות ועל מנת לקבל שירות אשר יספק את התמורה המלאה על מחיר מצבר והגעה עד הבית, ניתן לצלצל אלינו ואנו תוך דקות ספורות נחזיר אתכם אל השגרה במחיר המשתלם ביותר!

מצברים לרכב בקרית ביאליק

את שירות החלפת מצבר לרכב תמצאו במוסכים, כיסוי ביטוחי או אצל חשמלאי רכב מוסמכים, עם זאת, קיים שירות חדש שפרץ לחיינו בו מחליפים לכם את המצבר בהגעה עד אליכם! שירות זה הינו הזול ביותר והכל עם אחריות מלאה מהיצרן. 

ניתן לרכוש את מצבר שנפ או מצבר בוש האיכותיים המגיעים עם אחריות ל- שנה או שנתיים. לדוגמא, את מצבר שנפ 20 חודשי אחריות ניתן לרכוש בעלות שהיא גבוהה יותר ממצבר שנפ עם שנה אחריות.

מצברים בחיפה קריות - מה חשוב לוודא לפני שמזמינים?

קיימים מגוון מצברים שונים בשוק, אשר מותאמים לכל סוג רכב, בפרמטרים שונים. לדוגמא, ייתכן כי מצבר למאזדה 3 , יהיה שונה בקיבולת, ובאופן הפעולה, ממצבר למאזדה 2 , או מצבר למאזדה CX5 . זאת, מפני שדגם הרכב עצמו שונה, ודורש קיבולת ועוצמה שונות.

בנוסף, תיתכן שונות בין מצברים של אותו רכב, אשר יוצרו בשנתונים שונה. לדוגמא, מצבר של מאזדה 3 2008, אינו זהה בעוצמה שלו, למצבר מאזדה 3 2017.

מצברים בקריות עד הבית!

מבצעים מבית שיא המצבר