מצברים בבת ים

מצבר עד הבית בבת ים

הרכב שלכם לא מניע? זקוקים להחלפת מצבר חדש בבת ים? אתם במקום הנכון!

ב- שיא המצבר מתחייבים לספק לכם את השירות המקצועי ביותר, במינימום זמן. ברגע שחייגתם אלינו נוודא באמת שהתקלה היא במצבר, במידה וכן, אנו נגיע אליכם בזריזות ונספק לכם את השירות המקצועי שלנו. במעמד החלפת המצבר נספק לכם תעודת אחריות מקורית, אותה ניתן לממש בכל אחד מהסניפים של היצרן הפזורים ברחביי הארץ.

מצבר לרכב בבת ים

אם הרכב שלכם לא מניע ואתם זקוקים לעזרה בפתרון התקלה והזמנת שירות מצברים לרכב עד הבית אל תהססו לפנות אלינו. אנו נספק לכם את השירות המקצועי ביותר ובמחיר ההוגן ביותר שתמצאו – בהתחייבות. בממוצע, המצבר לרכב שלכם אמור להחזיק עד 3 שנים במידה והוא מותאם לאקלים הישראלי ולכן חשוב לבחור במותג מוכר שיעניק לכם שקט ובטחון לנסיעה בטוחה לאורך שנים.

מצבר למשאית בבת ים

כולנו יודעים שזו סיטואציה לא נעימה, להיתקע עם המשאית וזה יכול להיות עבורכם מטרד וכאב ראש. בין אם המשאית קטנה וזקוקה ל95 אמפר, או שהמשאית היא משאית כבדה וזקוקה ל145 אמפר, אצלנו תמצאו את כל החברות המובילות בישראל ובמחירים הטובים ביותר של מצברים למשאיות.

מצברים במבצע לתושבי בת ים והסביבה!

מצברים לרכב בבת ים מ449 ₪!
כולל שירות החלפת מצבר וללא עלות התקנה
אחריות יצרן מלאה.

להזמנת מצבר לרכב בבת ים במחיר זול

מצבר לקלנועית בבת ים \ מצבר לרכב תפעולי

זקוקים למצבר לקלנועית באזור בת ים? אנו נדאג לכם למצבר לקלנועית בפתח תקווה והסביבה לכל סוג של קלנועית – קלנועית לנוסע יחיד, קלנועית זוגית, קלנועית אפיקים, קלנועית חשמלית ריידר, קלנועית יד 2, כיסא ממונע ועוד. בדרך כלל מצבר לקלנועית יהיה עם 12 עד 18 חודשי אחריות, ואצלנו תמצאו את מצברי TROJAN למגוון קולנועיות, ועוד מותגים מובילים.

מצברים לקטנוע בבת ים \ מצברים לאופנוע

במידה והמצבר בקטנוע שלכם התקלקל, עליכם לפנות לגורם מקצועי שיחליף לכם את המצבר התקול ויבטיח לכם המשך נסיעה בטוחה. בין אם אתם זקוקים למצבר 7 אמפר9 אמפר12 אמפר, אנו נשמח לעזור לכם באזור בת ים, לבצע התאמת מצבר נכונה עבור האופנוע או הקטנוע שלכם.

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר לקלנועית מחיר זול, בזמן קצר ובשירות מקצועי.

מחיר מצבר חדש לרכב נע בין 350 ש”ח ל- 550 ש”ח. תלוי במספר חודשי האחריות שנרצה לקבל על המצבר החדש.

שירות מצבר עד הבית בבת ים הוא ללא תוספת במחיר והתשלום הוא עבור המצבר בלבד.

אנו ממליצים לכם לרכוש את מצברי שנפ או מצברי בוש שמותאמים למזג האוויר ולחודשים החמים בישראל.

מצברים בבת ים

באילו אזורים אנו מספקים שירות מצבר עד הבית?

מצברים בבת ים במבצע

בהמלצת שיא המצבר