מצברים בבת ים

מצבר עד הבית בבת ים לכל סוגי הרכבים!

מצברים מסיימים את תקופת חייהם אחרי מספר שנים ולפעמים גם לפני שהגיעו לשיא תוחלת חייהם.
כיצד ניתן לדעת אם הגיע הזמן להחליף מצבר לרכב שלנו? ובמידה וכן צריך לבצע החלפה – איזה מצבר הכי מומלץ לרכוש באזור בת ים ומה המחיר? באנו לעזור.

להזמנת מצבר לרכב בבת ים במחיר זול

חנות מצברים לרכב בבת ים עד בית הלקוח

אם הרכב שלכם לא מניע ואתם זקוקים לעזרה בפתרון התקלה והזמנת שירות מצברים לרכב עד הבית ברשותכם מספר אופציות להזמין את המצבר החדש שלכם. אנו ממליצים לכם להזמין שירות עד בית הלקוח, אשר נחשב לזול יותר ונוח בהרבה ממוסכים ושירותי גרירה. 

החלפת מצבר לרכב - איך נדע לבצע התאמה נכונה?

לכל רכב יש תושבת ייעודית למצבר, על המצבר החדש להתאים למבנה התושבת ולקיבול האמפר שהיצרן מבקש. יתרה מזאת, במידה ויש ברשותכם רכב שייוצר בשנים האחרונות, לפני רכישת המצבר בדקו אם מורכבת לכם טכנולוגיית סטארט סטופ. טכנולוגיה זו מכבה את הרכב בעת עצירה מוחלטת.  

מצבר למשאית בבת ים מחיר מבצע מיוחד!

כל משאית דורשת הרכבה של מצבר שונה, בהתאם לסוג המשאית, המנוע ושנת ייצור. בין אם המשאית קטנה וזקוקה לקיבול של 95 אמפר, או שהמשאית היא משאית כבדה וזקוקה ל- 145 אמפר, אצלנו תמצאו את כל החברות המובילות במגוון ענק ובמחירים הטובים ביותר של מצברים למשאיות.

ברשותכם קלנועית וזקוקים למצבר חדש באזור בת ים והסביבה?

קיימים מגוון סוגים של מצברים לקלנועית (למשל נוסע יחיד, קלנועית זוגית, קלנועית דו גלגלי וכדומה..) והחברה המובילה ביותר הינה חברת קלנועית אפיקים לה אנו מספקים את מצברי TROJAN פריקה עמוקה האיכותיים, אשר נחשבים לעליתה של מצברים פריקה עמוקה. כל מצברי טרוג'אן יגיעו עם אחריות מלאה.

מחיר מצבר חדש לרכב נע בין 350 ש"ח ל- 550 ש"ח. תלוי במספר חודשי האחריות שנרצה לקבל על המצבר החדש.

שירות מצבר עד הבית בבת ים הוא ללא תוספת במחיר והתשלום הוא עבור המצבר בלבד.

אנו ממליצים לכם לרכוש את מצברי שנפ או מצברי בוש שמותאמים למזג האוויר ולחודשים החמים בישראל.