שנפ מצברים

שנפ מצברים

למה לבחור בשנפ מצברים?

כאשר שומעים מצבר שנפ יודעים שמדובר בחברה אמינה ומבטיחה איכות אינסופית בכל המוצרים אותם היא משווקת ולא סתם היא תופסת את רוב השוק בתחום המצברים.

החברה מתמחה בייצור של מצברים לרכב, משאית, קטנוע, אופנוע, רכבים תפעוליים. בנוסף, חברת שנפ היא היבואן הרשמי של מצברי טרוג'ן האיכותי, לכלי רכב הדורשים מצבר פריקה עמוקה. אז למה שנקנה מצבר שנפ?

מצבר שנפ – אמינות ואיכות ללא פשרות

מצברי שנפ לא סתם מוכרים לכל בית בישראל, בעיקר שנתקעים עם מצבר לא מניע. החברה נוסדה ב1950 והיא ללא ספק כל פעם מזכירה לנו, שהיא כאן בכדי להשאר ולהוביל את תחום המצברים בישראל. לחברה קיימים מספר רב של סניפים בישראל, בהם ניתן לממש את תוקף האחריות (במידה והמצבר במסגרת אחריות כמובן).

שנפ למען איכות הסביבה

המשרד להגנת איכות הסביבה הסמיך את שנפ לאסוף מצברים שאינם נמצאים בשימוש, אל המפעל הממחזר, בהם יבוצע מחזור לחומרים שפעילים בתוך המצבר ובכך יופחת זיהום האוויר. שנפ עומדת בכל דרישות החוק האוויר הנקי.

מצברי שנפ לרכב

מצבר לרכב מבית שנפ מתחילים מ-40 אמפר ועד ל-80 אמפר. כל המצברים ינועו בין 450 ₪ ל- 950 ₪ , כמובן תלוי במספר חודשי האחריות, לרוב יגיעו: 12 חודשי אחריות, 18 חודשי אחריות, 20 חודשי אחריות ו24 חודשי אחריות.

מצברי שנפ למשאית

מצבר למשאית מבית שנפ ניתן למצוא החל מ-80 אמפר ועד ל-225 אמפר. כל המצברים ינועו בין 1100 ₪ ל- 1500 ₪ , כמובן תלוי במספר חודשי האחריות, לרוב יגיעו: 12 חודשי אחריות, חודשי אחריות ו24 חודשי אחריות.

מצבר שנפ סטארט סטופ

מצבר סטופ סטארט

מצברי סטארט סטופ לרכב הינם מצברים שפועלים בטכנולוגיה לחסכון בדלק ובזיהום האוויר, באמצעות כיבוי הרכב בעת הגעה לפקק או רמזור והפעלה מחדש בעת לחיצה על דוושת הגז. נקרא גם מצבר סטופ סטארט אלו יגיעו לרוב בטווחי אמפר:46 אמפר, 60 אמפר, 65 אמפר, 70 אמפר, 75 אמפר, 80 אמפר , 100 אמפר ויחולקו לשני סוגים: " מצבר AGM " או " מצבר EFB ". מחיר מצבר סטארט סטופ יתחיל מ-649 ₪.

מצברי שנפ לאופנוע, קטנוע ורכבים דו גלגליים

החל מ-7 אמפר ועד ל-40 אמפר. המצברים יגיעו עם 3 חודשי אחריות, 6 חודשי אחריות ו12 חודשי אחריות. מצברים לקטנועים ואופנועים מבית שנפ  ינועו בין 350 ₪ ל- 650 ₪ , כמובן תלוי במספר חודשי האחריות, 

מצברי שנפ פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה הינם מצברים לרכב תפעולי, לדוגמא: קלנועית, יאכטות, מערכות סולריות, מלגזות, קלאב קאר ועוד. מלבד מצברי שנפ שמשווקים ברשתות וליבואני מצברים, שנפ הינה היבואן הרשמי של מצברי פריקה עמוקה טרוג'ן האיכותיים שמובילים בתחום הפריקה העמוקה.

מצברים במבצע עד אלייך!

אצל שיא מצברים לרכב, תוכלו להזמין את מצבר שנפ עד הבית ולהנות ממחיר זול, שירות איכותי, מקצוענות עם יותר מ15 שנות ניסיון והכי חשוב – שירות עם חיוך ורצון לעזור לכל לקוח.

אנו מזמינים אתכם לצלצל אלינו ולהתייעץ אם בכלל יש בעיה במצבר. במידה ותזמינו את שירות החלפת מצבר עד הבית, נגיע עד 60 דקות ונספק מצבר שנפ עם אחריות מלאה בהתאמה מלאה לסוג הרכב.

מאמרים נוספים

מצבר נייד לרכב

מצבר נייד לרכב

מה זה מצבר נייד לרכב ? הן הפכו ללהיט ענק בשנים האחרונות בעיקר בתקופת הקורונה והן מצילות לא מעט נהגים מלחייג לחברות חילוץ או לעצור

למידע נוסף
שנפ מצברים

שנפ מצברים

למה לבחור בשנפ מצברים? כאשר שומעים מצבר שנפ יודעים שמדובר בחברה אמינה ומבטיחה איכות אינסופית בכל המוצרים אותם היא משווקת ולא סתם היא תופסת את

למידע נוסף
מצבר בוש חוות דעת

מצבר בוש חוות דעת

המצבר התקלקל – איזה מומלץ לרכוש? קמתם בבוקר ולא הצלחתם להתניע את הרכב או בדיוק באתם לחזור הביתה מהעבודה וגיליתם שהלך לכם מצבר ברכב. סיטואציה מאד מעצבנת,

למידע נוסף