מצברים בזול \ מצברים מחודשים לרכב

מצברים מחודשים לרכב

מצברים יד שנייה \ מצבר מחודש

מצבר מחודש לרכב – מה זה?

מצברים יד שנייה אלו מצברים שעוברים חידוש, למעשה הם סיימו את עבודתם ולאחר מכן נשלחו למחזור. בתהליך המחזור מפרקים את לוחות העופרת שנמצאים בתוך המצבר, מתיכים אותם ולאחר מכן מוכרים אותם מחדש.

מצברים מפירוק זו דוגמה לרכב ששבק חיים והמצבר בו היה תקין. חשוב לזכור שמצברים משומשים הם מצברים תקינים עם תוחלת חיים של כמה חודשים עד שנים, כיוון שהם עוברים סוג של השבחה כאשר הם עוברים טעינה מחדש ובדיקת חומצה.

מצבר מחודש – למה לי לקנות?

לא כל אחד יכול לעמוד בהוצאות של החלפת מצבר חדש בישן מעכשיו לעכשיו. שירות מצברים משומשים עד בית הלקוח, יכול להיות חסכון משמעותי בכסף עבור אנשים שנמצאים בסיטואציה כזו. בנוסף, כאשר אתם צריכים למכור את הרכב שלכם, תוכלו להזמין מצבר יד שנייה ולא להשקיע במצבר חדש.

נכון, אנחנו לא אומרים שאיכות מצבר שעבר חידוש יהיה עם תוחלת חיים כמו של מצבר רגיל, אבל זה פתרון טוב כאשר אתם נמצאים באחת מהסיטואציות שהזכרנו. 

עליכם לזכור כאשר אתם רוכשים מצבר מפירוק \ מצבר יד שנייה, לבקש תעודת אחריות של שלושה חודשים לפחות עד חצי שנה.

מצברים בזול – מצברים מחודשים לרכב עד הבית

במידה ואתם נתקעתם עם הרכב והמצבר שבק חיים, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות מצבר עד הבית בכל אזור המרכז. שירות זה יינתן עם מצברים שעברו חידוש והחייאת מצבר שהתרוקן והם יגיעו עם שלושה חודשי אחריות וניתן לפעמים לקבל גם עד חצי שנה אחריות, תלוי בסוג הרכב ובשנתון שלו.

במידה ואתם לא רוצים לבזבז הרבה כסף ואתם צריכים למכור את הרכב או למצוא פתרון שיהיה זול לכל כיס, תוכלו לבצע הזמנת מצבר מחודש לרכב בשירות שיא מצברים, לכל מקום שתרצו: לבית, חניון ואפילו באמצע הכביש, במחיר נוח ובשירות מקצועי.

מאמרים נוספים

איך בודקים תקינות של מצבר

איך בודקים תקינות של מצבר

מצבר לרכב הסבר מצבר משמש כסוללה המספקת אנרגיה חשמלית לרכב ובלעדיה אין אפשרות להתניע. מתח הטעינה שמצבר מקבל מגיע דרך מחולל זרם חילופים הנקרא "אלטרנטור".  כאשר

למידע נוסף
מצבר לרכב מחיר

מצבר לרכב מחיר

כמה עולה מצבר לרכב? סביר להניח שכולכם נתקלתם פעם בסיטואציה בה הרכב לא הניע והמצבר שבק חיים. כולנו יודעים שזו סיטואציה לא נעימה לאף אדם

למידע נוסף
איך יודעים איזה מצבר לקנות

איזה מצבר מומלץ לקנות

אחד הרכיבים שנוטים לעשות בעיות ברכב הוא המצבר. מצבר מתקלקל לעיתים קרובות מכיוון שישנן לא מעט סיטואציות שיכולות להוציא אותו מכלל שימוש: בין אם המצבר

למידע נוסף