מה עושים שהרכב לא מניע

מה עושים שהרכב לא מניע

האוטו לא מניע לי מה לעשות ?

אתם רוצים לצאת מהבית לעוד יום בשגרה שלכם, לפתע אתם מגלים שהאוטו שלכם מחליט לא להניע.
אם השארתם את הרכב עומד בחניה הרבה זמן או שאתם שמעתם רעש של תקתוקים כאשר ניסיתם להתניע את הרכב, סביר להניח שיש לכם בעיה במצבר ותצטרכו לבצע החלפה למצבר חדש.
אתם יכולים לנסוע למוסך או לחפש מישהו שיעזור לכם ויניע עם כבלים, אבל הפתרון הפשוט ביותר:
הזמנת שירות מצבר לרכב עד הבית.
אתם תזמינו את השירות שלנו, אנחנו נגיע עד אליכם, נחליף לכם את המצבר הישן בחדש במהירות ואתם תוכלו להמשיך את השגרה שלכם בלי שום הפרעות. 

הרכב מניע בקושי או לא מניע  בכלל?

לכל מצבר יש את זמן החיים שלו וסביר להניח שכל אחד מכם החליף לא פעם מצבר ברכב. בממוצע, מצבר מחזיק כשלוש שנים בישראל (במידה והוא נרכש ממותג ידוע ומוכר שמתאים את המצבר לאקלים בישראל).
אם אתם שומעים תקתוקים או חווים מזגן בעוצמה חלשה וקושי בהתנעות, סביר להניח שזה באמת המצבר שהתקלקל. עליכם להסתכל על גב המצבר ולוודא מה התאריך תוקף שלו, אם נגמרה האחריות ועברו כמה שנים טובות, אל תהססו ותחליפו את המצבר במידה וניסיתם להניע את הרכב ואין בכלל חשמל ברכב כאשר ניסיתם להתניע, סביר להניח ששכחתם אור דלוק ותוכלו לבצע טעינת מצבר ע”י חיבור לכבלים מרכב אחר. בנוסף, וודאו כי אין על המצבר קורוזיה ובמידה וכן, שטפו עם מעט מים ובדקו כי החוטים מחוברים למצבר בצורה חזקה.

מצבר חדש הרכב לא מניע?

במידה והחלפת למצבר חדש ועדיין הרכב לא מניע, סביר להניח שלא הייתה בעיה במצבר או שלא עשו התאמה נכונה של סוג המצבר לרכב שלכם. עליכם להתקשר למתקין ממנו רכשתם את המצבר ולהזמין אותו שוב כדי שיבדוק את הבעיה \ או לגשת אל היצרן מצברים עצמו שיבדוק עם אכן הייתה בעיה במצבר.
במידה ואתם מחפשים לרכוש מצבר חדש לרכב, תוכלו לגשת אל המוסך הקרוב או להזמין את השירות של המקצעונים שלנו – שירות החלפת מצבר עד הבית  לכל סוג של רכב ע”י התקנה של חשמלאי רכב מנוסים. בעת הגעת מתקין אל הרכב שלכם, וודאו שמתקינים לכם מצבר שמותאם לסוג הרכב, למנוע, לשנתון ולמבנהו. במידה ותרצו לדעת לפני איזה מצבר מתאים, תוכלו לבדוק בספר הרכב או להתקשר אלינו ונעזור לכם לבצע התאמת מצבר לרכב מדויקת.

מצברים בזול קונים אצל המומחים – שיא המצבר

במידה ותרצו לשלם מחיר נוח והוגן, אנו ממליצים אליכם לפנות אלינו ונעזור לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. צוות שיא המצבר מתמחה מעל 15 שנים בהחלפת מצברים לכל סוג של רכב, משאית, קלנועית, אופנוע וקטנוע וסוגים נוספים. במידה והחלפת מצבר חדש בישן יקר לכם, או שאתם מוכרים את הרכב ולא מעוניינים להשקיע סכום גדול, תוכלו לרכוש מאיתנו מצבר יד 2 שיהווה לכם פתרון מצוין לחסון בכסף. בנוסף, כל המצברים אותם אנו נספק לכם, יגיעו עם אחריות יצרן מלאה:
מצבר שנפ עד הבית – 12 חודשי אחריות , 18 חודשי אחריות ו20 חודשי אחריות.
מצבר בוש עד הבית – 12 חודשי אחריות, 20 חודשי אחריות ו24 חודשי אחריות.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים

מצבר START STOP

מצבר START STOP

מצבר START STOP הינו מצבר שפועל במערכת המותקנת ברכב וגורם לכיבוי המנוע ברכב בעת עצירה ברמזור או בפקקי תנועה. בטכנולוגיה זו קיימים שני סוגי מצברים:

למידע נוסף »
מצבר או אלטרנטור

מצבר או אלטרנטור

ספוילר #1 מה זה אלטרנטור? תפקידו של האלרנטור הוא להטעין את המצבר בכדי שיספק חשמל לכלל המערכות ברכב ספוילר #2 מה הסיבות שגורמות לבעיה באלטרנטור?

למידע נוסף »