מצבר בוש חוות דעת

מצבר בוש חוות דעת

המצבר התקלקל - איזה מומלץ לרכוש?

קמתם בבוקר ולא הצלחתם להתניע את הרכב או בדיוק באתם לחזור הביתה מהעבודה וגיליתם שהלך לכם מצבר ברכב. סיטואציה מאד מעצבנת, אך יש דרך לפתור אותה בקלות עם שירות שיעניק לכם מקסימום נוחות עם המצבר הגרמני, האיכותי ביותר. במאמר הבא פירטנו לכם מדוע רצוי לרכוש מצבר מבית בוש האיכותיים ואיך ניתן להזמין אותם עד אליכם בכל שעה שתרצו.

שירות מצבר עד הבית הינו שירות מהיר שיעניק לכם חסכון משמעותי בזמן שאתם עלולים לבזבז כאשר תחכו לגרר \ שירותי דרך או בהמתנה במוסך. בנוסף, אתם מבצעים חסכון בעלות שתשלמו על המצבר כיוון שאתם חוסכים עלויות גרירה.

מצבר בוש חוות דעת ואחריות [ BOSCH ]

חשוב לבחור מצבר אמין שיחזיק לכם שנים כמו מצברי בוש שנחשבים כאיכותיים ביותר. לא סתם רוב אנשי מקצוע מעולם המצברים מעידים על מצברי בוש כאיכותיים ואמינים עם ביצועים לאורך שנים. יתרה מזאת, רוב המצברים המקוריים בדגמים החדשים בשנים האחרונות, יגיעו עם מצבר מקורי של חברת בוש כבר במצבר המקורי של הרכב.

בכדי לדעת איך ניתן לממש אחריות על מצברי בוש, ניתן לפנות אל יבואן מצברי בוש – חברת לדיקו בע"מ, אך חשוב לציין שאת שירות אחריות על מצבר בוש יינתן לכם בהתאם לשירות ממנו רכשתם את המצבר. במידה ותרכשו אצלנו את מצברי בוש, תקבלו אחריות למצבר לשנתיים מטעם לדיקו.

מה הם הקריטריונים על פיהם נבחר מותג לרכוש ממנו מצבר לרכב?

• תקציב – ישנם מצברים במחירים נמוכים וישנם מצברים יקרים יותר בכמה במאות שקלים. חשוב להכיר את טווח המחירים של מצברי בוש שעומד על 529 ₪ – 549 ₪ למצברים הסטנדרטיים. בוש נחשבים ליותר יקרים ביחס למצברים ממותגים אחרים, בשל איכות החומר והרכיבים מהם הם עשויים.

• התאמה לרכב בגודל ובמידות – מצברים נבדלים זה מזה בגדלים, במידות ובכוח ההתנעה שכל רכב ורכב צריך. את מצברי בוש ניתן למצוא למגוון ענק של רכבים.

• השנתון של הרכב – מצברים עלולים להשתנות במידה והדגמים עברו מתיחת פנים ונוספו להם טכנולוגיות ייחודיות. מצבר לדגם בשנתון מסוים יהיה X אמפר ובשנתון חדש יותר יהיה y אמפר. לדוגמא, רכבים בהם מורכבת טכנולוגיית סטארט סטופ הייחודית שמעניקה הפחתה בזיהום אוויר ובצריכת הדלק בעקבות כיבוי בעת עצירה הרכב (בדרך כלל יקרה בעת הגעה לפקק תנועה או הגעה אל רמזור) תדרוש הרכבה של מצבר start stop והוא יגיע בשני סוגים: EFB או AGM .

החלפת מצבר לרכב – מה חשוב לבדוק לפני?

כל תדירות נסיעה ברכב פרטי תשתנה בין אדם לאדם. יש כאלו שנוהגים מדי יום במשך שעות וסוג של "חיים" על הכביש, יש כאלו שנוהגים אך ורק בתוך העיר ויש כאלו שבקושי מזיזים את הרכב. מכאן נובע שלכל נהג יתאים סוג שונה של מצבר וכל זאת בהתאם לסוג הרכב שברשותכם. 

חשוב לבצע התאמת מצבר לרכב נכונה מבחינת קיבול האמפר הדרוש וזרם ההתנעה. לפני שתיגשו לבחור את המצבר האיכותי ביותר, אנו נמליץ לכם לרכוש את מצברי בוש הגרמניים המעניקים אורך חיים משמעותי ארוך יותר ביחס למצברים ממותגים אחרים.

גיליתם שהמצבר תקול? פנו למקצוענים בתחום

אנו ממליצים לכם להשתמש בשירות שלנו מצבר עד הבית במידה ותרצו להזמין את מצבר בוש לרכב או מותגים אחרים, ואנו נספק לכם את ההגעה המהירה ביותר, עד 60 דקות והמחיר המשתלם ביותר. 

במידה ותזמינו אותנו, יגיע עד אליכם מתקין מוסמך, לא משנה היכן אתם תקועים או באיזה שעה. במידה ולא נמצא בעיה של מצבר, לא נחייב אתכם על השירות ולא נחליף את המצבר.

מאמרים נוספים

כמה זמן מחזיק מצבר

כמה זמן מחזיק מצבר

כולנו היינו במצב בו המצבר שבק חיים בפתאומיות ונתקענו עם רכב לא מניע. סיטואציה מעצבנת שמעכבת לנו את השגרה שתכננו.  אז כיצד יודעים כמה זמן

למידע נוסף
כמה זמן יש אחריות על מצבר

אחריות על מצבר לרכב

בכדי להבין מה חשוב לבדוק בכל הנוגע לאחריות ומצברים ריכזנו לכם את כל הנקודות החשובות שיש לבדוק בקניית מצבר חדש וכיצד בודקים האם המצבר המקורי

למידע נוסף
מצבר או אלטרנטור

מצבר או אלטרנטור

אלטרנטור או מצבר – איך יודעים למה הרכב לא מניע? מה זה אלטרנטור? תפקידו של האלטרנטור הוא להטעין את המצבר בכדי שיספק חשמל לכלל המערכות

למידע נוסף