החלפת מצבר לרכב עד הבית

החלפת מצבר לרכב עד הבית

טיפים להחלפת מצבר לרכב

המצבר הוא לב החשמל ברכב כאשר הוא מקבל את כוחו מהמצבר.
קרוב לוודאי שכל אחד מאיתנו שכח לכבות את האורות ויום לאחר מכן גילה שהאוטו לא מניע. בנוסף, גם שנוסעים לטיול ארוך או כל סיטואציה בה הרכב עומד מספר ימים ללא התנעה, גורם למצבר להתרוקן והרכב לא יניע לכם. כיצד יודעים איזה מצבר כדאי לקנות? איזה מצבר רכב מתאים? 

איך שומרים על אורך חיים של מצבר?

כדי לא להיות במצב שהאוטו שלכם לא מניע, יש להיות בבקרה אחת לכמה חודשים ולבצע פעולות יזומות שישמרו ויאריכו את גילו של המצבר. במידה ואין מנוס מלהחליף את המצבר, יש לבדוק עם גורם מוסמך איזה מצבר מתאים לרכב שידע להתקין במקצועיות את המצבר המתאים ביותר. אז למה באמת צריך לשים לב שניגשים לרכוש מצבר חדש?

# טיפ מספר 1 – אולי זה לא מצבר?

ישנם גורמים שונים ברכב שעלולים להשפיע בכל הקשור לרכב שלפתע החליט שהוא לא מניע. בכל רכב קיים חלק שנקרא אלטרנטור והוא זה שאחראי לספק את החשמל למצבר. עלולות להיות בעיות באלטרנטור, כמו אלטרנטור לא תקין או רצועת אלטרנטור קרועה.

# טיפ מספר 2 – התאמת מצבר לרכב

כדי להיות בטוחים שהרכבתם את המצבר הנכון ברכב, יש להתייעץ עם מוסך מורשה \ חשמלאי רכב, איזה מצבר עליכם להתקין. בנוסף, תוכלו לפתוח את מכסה מנוע ברכב ולבדוק איזה מצבר כיום מורכב לכם או לפתוח בספר הרכב את הוראות היצרן בנוגע לחשמל הרכב והמצבר שדרוש לו. כדי לשמור על אורך חיים מקסימלי של מצבר ולהאריך את תוחלת החיים שלו, עליכם לבדוק מבחינת נראות חיצונית אחת לכמה חודשים כי חיבורי המצבר תקינים, במידה וזה מצבר שדורש מילוי מים יש לבדוק שלא חסר מים ובמידה וכן, יש להוסיף מים מזוקקים בלבד. במידה ותרצו מצבר איכותי ומוכר בשוק המצברים בישראל, תוכלו לרכוש את מצבר שנפ עד הבית, שיחזיק לכם שלוש שנים בממוצע ויתן מענה לכל סוג של רכב, כולל רכבים בטכנולוגית ה- סטארט סטופ.

# טיפ מספר 3 – צריכים לבצע החלפת מצבר? פנו רק לחשמלאי שיספק לכם מצבר עד הבית

המצבר ברכב שלכם מת ונדפק לכם כל היום? פנו לשיא מצבר לרכב עד הבית ותקבלו את השירות, איכות ומקצועיות שהרכב שלכם דורש. שירות החלפת מצבר במחיר לכל כיס, ללא עלות התקנה והגעה. אם אין בעיה של מצבר ברכב, לא נחייב אתכם ולא נחליף את המצבר. ניסיון, אמינות ורצון לעזור ולתת את השירות הטוב ביותר לכל לקוח שלנו עומד כדגש מרכזי בכל קריאת שירות.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים

איזה מצבר מתאים לרכב שלי

התאמת מצבר לרכב

איזה מצבר מתאים לרכב שלי ? בכדי לענות על השאלה איזה מצבר מתאים לרכב שלי ולבצע התאמת מצבר נכונה, ניתן להיכנס אל קטלוג המצברים שלנו ולבחור מצבר

למידע נוסף »
מצבר efb

מצבר EFB

מה זה מצבר EFB ? זקוקים להתקנת מצברי EFB ? מחפשים החלפת מצברים  ברכבים הפועלים בשיטת START STOP SYSTEM הייחודית? אתם במקום הנכון! במאמר הבא

למידע נוסף »
נורת מצבר דולקת

נורת מצבר דולקת

נורת מצבר דולקת או נדלקת לסירוגין ? כל מה שאתם צריכים לדעת במדריך המלא כמו רוב האנשים לא נבדוק סתם ככה מצבר לרכב עד שלא נתקל בבעיה

למידע נוסף »