מצברים לבמות הרמה

מצבר לבמת הרמה מבית שנפ במחירים ההוגנים ביותר!

מה זה במת הרמה ואילו סוגים קיימים?

במת הרמה לפי ההגדרה היא: "התקן הרמה, לרבות עגורן, קילון, תלת-רגל, התקן משיכה, מחפר עגורן, מחדיר כלונסאות, כננת, מלגזה, גלגלת, גלגלת שרשרת, גלגלת כבלים, גלגילון, מסוע עלי, מסילת כבל, חבל עלי וכל מכונה אחרת, היכולה באמצעות אבזר הרמה להרים עומס, להורידו או להחזיקו תלוי".

היום קיימות במות הרמה עם טכנולוגיה מתקדמת שבה הסוללות מחוברות למערכת טכנולוגית מתקדמת שמאפשרת חיבור באמצעות אפליקציה לטלפון החכם שמראה מהו המתח הנמצא בסוללות והאם הן זקוקות להטענה, ככה לא מגיעים למצב של טעינת יתר.

איזה מצברים עלינו להרכיב בבמת הרמה?

כאשר אתם זקוקים למצברים לבמות הרמה עליכם להרכיב מצברי פריקה עמוקה. הייחוד מצברים אלו הוא האפשרות לבצע שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בתוכו תוך כדי פעולה. ככה למעשה ניתן להשתמש באותה יחידת אנרגיה כמה פעמים, ובכך לבצע חיסכון אנרגטי באופן משמעותי שבא לידי ביטוי בשימוש השוטף.

מצברים אלו בעלי טעינה מהירה במיוחד ופורקים ללא נזק כ-70 אחוז מתכולתו בפעם אחת בלבד, בניגוד למצברי חומצה רגילים. בנוסף, התחזוקה שלהם היא פשוטה והם ידידותיים לסביבה, אינם פולטים גזים. מצברי פריקה עמוקה מתאימים לרכבים תפעוליים כגון: במות הרמה ורכבים נוספים כמו קלנועיות, מכשירי גיבוי, קלאב קאר וכדומה.

מצבר פריקה עמוקה מומלץ הינו מבית מצבר טרוג'אן לרכבים תפעוליים וחברת מצברי שנפ מייבאת לארץ ומספקת מקסימום איכות בדומה למצברים שלהם. במידה ותזדקקו לשירות החלפת מצבר עד הבית, הצוות שלנו מוכן עד 60 דקות להיות אצלכם עם מצבר חדש ואחריות מלאה. 

כיצד ניתן לשמר מצברי במות הרמה לאורך זמן?

שמירה על דגשי בטיחות ניקיון ותחזוקה נכונה של המצברים הם הדרך הנכונה שתמנע ממכם להחליף מצברים לבמות הרמה באופן תדיר, העלות הגבוה וזמני העבודה יכולים כבר לא להוות עבורכם מכשול.

השבתה של במת הרמה יכולה להרוס פרוייקטים שלמים ולעכב את זמן העבודה הכולל. בנוסף, הבטיחות המחייבת של במת הרמה היא שימוש במצברים מלאים ותקינים העומדים בתווי תקן מחמירים במיוחד. חשוב לציין, אין להתפתות לרכוש מצברים משומשים זולים שעלולים לגרום לכם לנזקים כבדים יותר בהמשך, בחרו רק מצברים באיכות גבוה ללא פשרות.

מצברים לבמות הרמה מ- 599 ₪ כולל התקנה!

בשיא המצבר אנו נספק לכם שירות מצבר פריקה עמוקה בזמן קצר ובמחיר הוגן.

מצברים לבמות הרמה

להזמנת מצבר עד הבית חייגו עכשיו

סוגים של במות הרמה:

במת הרמה חשמלית – במת הרמה המגיעה עם 8 מצברים בני 6 וולט, המספקים עבודה של 48 וולט לבמה.

במות הרמה המופעלות באמצעות דיזל – במת הרמה דיזל מבצעת פעולה כפולה, בנוסף לשימוש במנוע דיזל, בבמות הרמה דיזל קיים מצבר חשמלי, המיועד לשימוש בעת חירום.

דרכים קלות לבדוק מתח מצבר של במת ההרמה שלכם

את המצבר של במת ההרמה ניתן לדמות לחבל ההצלה שלו. בלי מצבר מתפקד, אתם לא תוכלו להפעיל את במת הרמה. מה שאומר שיש לבדוק באופן קבוע את טעינת הסוללה כדי לוודא שיש בה מספיק אנרגיה וכוח שיספיק לך בחודשיים הקרובים. הדרך קלה לבדוק את מתח המצבר, למרבה המזל, הינה משימה פשוטה יחסית. אם יש ברשותכם את הכלים המתאימים לתפקיד, אין שום סיבה שתוכל לעשות את זה לבד.

כיצד לבדוק את מתח הסוללה באמצעות מד מתח?

שיטה פשוטה לבדיקת מתח המצבר שברשותכם, כוללת שימוש במד מתח, המודד את הפרש הפוטנציאל החשמלי בין שתי נקודות במעגל חשמלי (במונחים הדיוטים גסים: מתח). אנו ממליצים לבחור במד מתח דיגיטלי מכיוון שהם הרבה יותר קלים לשימוש. לקבלת הקריאה המדויקת ביותר, בצע בדיקה זו שתים עשרה שעות לאחר כיבוי הרכב שלך בכדי לתת לכל מטען משטח אפשרות להתפזר.

שלב ראשון: לאחר 12 שעות וכאשר הרכב כבוי, הסר את מכסה הקוטב החיובי של המצבר. בדוק אם יש קורוזיה בקטבים ונקה במידת הצורך. לאחר מכן, יש לחבר את הקוטב החיובי של מד המתח לקוטב החיובית על המצבר. בידיוק כמו שעשיתם בקוטב החיוב, עליכם לעשות בקוטב השלילי ואתם מוכנים לבדוק את קריאות מד המתח.

שלב שני: בדוק את הקריאה. סוללה טעונה במלואה תציג בדרך כלל קריאת מד מתח של כ -12.6 עד 12.8 וולט. אם מד המתח שלך מציג מתח בין 12.4 ל- 12.8, זה אומר שהמצבר שלך במצב טוב. כל מתח מעל 12.9 וולט הוא אינדיקטור טוב לכך שבסוללה יש מתח יתר. אם זה המקרה, הפעל את הקורות הגבוהות כדי לנקז מטען יתר על המשטח. (כמו כן, טעינה מוגזמת יכולה להיות שהאלטרנטור שלך אשם בסוללה טעונה מדי).

שלב אחרון: טען את הסוללה אם מד המתח מציג מתח מתחת ל 12.4. אבל אם מד מתח קורא משהו מתחת ל 12.2 וולט, עליך לשקול לטעון באיטיות את הסוללה של במת ההרמה. זה בעצם אומר שתטען את הסוללה שלך בקצב איטי בהרבה, מה שמאפשר לך להימנע מהסיכון בהפעלת עודף אמפר טעינה שעלול לגרום לחום עודף רב ולהפחת גזים (ובמקרים קיצוניים לפיצוצים).

מצברים לבמות הרמה קונים אצל שיא המצבר!

אלו הם הדרכים לבדוק כיצד לדעת אם הסוללה בבמת ההרמה שלכם היא מרוקנת, בכל מקרה מומלץ תמיד להשתמש בטעינה איטית לסוללות אלו.

כאשר אתם רוצים ליהנות ממגוון ענק של מצברים, מערך שליחים מקצועי ומיומן ומחירים הוגנים, אנו מציעים לכם להזמין את השירות שלנו – שיא מצברים עד הבית ולקבל את האיכות והשירות ברמה הגבוהה ביותר.

במידה ואתם צריכים ייעוץ מקצועי והולכים לאיבוד בסיטואציה מעצבנת שהמצבר שבק חיים, אנו מעמידים לרשותכם שירות לקוחות שזמין 24/7 לתת לכם מענה לכל שאלה תוך הקפדה ושימת דגש לדברים העיקריים ושילוח מהיר של כל סוגי המצברים לכל כלי הרכב הקיימים.

מצברי פריקה עמוקה לבמות הרמה במבצע!