סוגי מצברים לרכב – התאמת מצבר לרכב

התאמת מצבר לרכב

התאמת מצבר לרכב

איך בוחרים מצבר לרכב?

כאשר אנו מחפשים מצבר לרכב, חשוב לדעת שיש הרבה חנויות אשר נותנות שירות של מצברים לא מקוריים ולא איכותיים. חשוב לזכור שאין להתפשר על איכות המצבר. מצבר איכותי יבטיח נסיעה בטוחה בכביש לאורך שנים. רכישה של מצבר שאינו איכותי ואינו מוכר בשוק, הינה בחירה שגויה, כיוון שמצבר זה לב החשמל של הרכב והוא מספק חשמל לכל היצרנים ברכב, כגון: אורות, רדיו, מזגן. במידה והרכב יעמוד יותר מיומיים, תמצאו את עצמכם מחפשים כבלים שיניעו לכם את הרכב. חשוב לבחור מצברים שקיימים זמן רב בשוק והוכיחו את עצמם, כגון: מצברי שנפ, מצברי בוש.

כיצד בוחרים מצבר שמותאם לסוג הרכב?

ההמלצה היא לבחור מצבר שיתאים לרכב מבחינת האמפר והפעילות שלו לסוג הרכב, שיתאים לגודל הרכב והחשוב ביותר- חברה מוכרת בעלת שם שמעניקה אחריות יצרן מלאה. חשוב לזכור, הטכנולוגיה החדישה והתפתחות עולם הרכב בשנים האחרונות מחייבת אותנו לבצע התאמה מדויקת של המצבר לרכב. בנוסף, עלינו לבדוק שני דברים חשובים: מתי קניתי את המצבר האחרון ולאיזה בעל מקצוע מומלץ לפנות.

מה חשוב לבדוק בעת רכישת מצבר חדש לרכב?

כיום יצרני הרכב בעולם יתאימו את המצבר לפי סוג הרכב והצורך שלו, לדוגמא: מצבר לרכב מאזדה 3 לא יתאים לקיה פיקנטו מבחינת גודל פיזי ומבחינת קיבולת אמפר. מצבר למשאית לא יתאים לאופנוע. כל הרכבים בישראל עובדים על מערכת של 12 וולט ואמפר לפי מה שהיצרן קובע, כל סוג רכב זה לגופו. בכדי לדעת מה באמת מתאים לרכב שלכם, עליכם לבדוק באמצעות אחת מהשיטות: בדיקה בספר הרכב או בדיקת התאריך שמוטבע על המצבר שמותקן לכם כיום ברכב.

איך עובד שירות מצבר עד הבית?

כיום, רכישת מצבר לרכב זוהי פעולה פשוטה ונוחה. שירות החלפת מצבר מתבצע בכמה שיטות: מכירה בחנויות פיזיות, מכירה במוסכים ובשירות הגעה עד הבית. במסגרת שירות הגעה לבית הלקוח, יגיע בעל מקצוע אל המקום ויחליף את המצבר התקול למצבר חדש. אך חשוב לזכור, יש לבצע בדיקה של הטעינה ברכב מול בעל המקצוע, בכדי לאמת האם אכן זוהי בעיה שמצריכה החלפת מצבר. בנוסף, בעת תיאום עם החנות, עליכם לבדוק האם המחיר שקבעתם להחלפת מצבר, כולל בתוכו את עלות ההגעה לביתכם.

מהם טווחי המחירים מצבר לרכב?

רכישת מצבר לרכב זה לא סיפור כל כך יקר, מחיר המצבר מורכב מכמה גורמים: סוג המצבר, יצרן המצבר, איכות המצבר, סוג הרכב ובאמפר שדרוש לו. אנו ממליצים לבחור יצרן מוביל בעל מוניטין רב, שידע לספק אחריות לתקופה ממושכת ולשירותים נוספים במידת הצורך.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים

שנפ מצברים

שנפ מצברים

למה לבחור בשנפ מצברים? כאשר שומעים מצבר שנפ – יודעים שמדובר בחברה אמינה ומבטיחה איכות אינסופית בכל המוצרים אותם היא משווקת ולא סתם היא תופסת

למידע נוסף »